Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy indulatok el a babával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy indulatok el a babával? Te férjed is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Csodálkozik , h el megy a kedvem , h menni bárhova is ! Egy órát tolt a fürdőbe , aztan all a szekrény elott meg 20 percet , letöltő a fel napot ezzel , meg egy kave , meg ez meg az , en meg a gyereket lássam el közben pakolják össze a lakást , es akkor szól hogy mehetunk? Persze en öltöztetem a gyereket is , sose tudok normalisan elkészülni !! Örülök , h fel kapok egy nadrágot pólót , közben figyeljek ra , h minden be legyen pakolva a gyereknek , mert ha vmi olyan marad el akkor , en vagyok a hibas ! Mindig azt mondja , h en mindenen idegeskedem meg problémázok , o nyugodt 😧! Nagy el varas hogy álljon oda es o is csináljon valamit , nem 2 órát készülődik , addig en mindent csináljak?!
2019. márc. 24. 09:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
22%
Mi volt a reakciója? Nem érdekli?
2019. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
En túlzom el , nekem semmisse jo , tudta h erre a hetvegere vartam mar hónapok óta sehova nem mentunk !
2019. márc. 24. 12:25
 23/31 anonim ***** válasza:
32%

Nekem ezt mindig olyan nehéz elhinni, mikor valaki azt mondja, hogy de hát az ő párja nem ilyen volt, nem tudta, hogy nem fog segíteni stb. Ne már... ezekről a dolgokról még gyerekvállalás előtt beszélgetni kell. Mi még mielőtt belevágtunk átbeszéltük, hogy ki milyen feladatot tud vállalni, hogyan is szeretnénk az egészet csinálni, egyáltalán hogyan áll hozzá ehhez az egészhez. Ne mondd már, hogy ha ezt így átbeszélitek akkor nem egyértelmű, hogy semmi affinitása nincs az apaságra.

De mindegy is igazából, már megvan a baj. Tulajdonképpen így is egyedül neveled a gyereket, tehát oly mindegy, hogy a párod veled van-e vagy nincs. Költözz haza, éljél nyugodtabban, neked is sokkal jobb lesz ha nem kell azon idegeskedni, hogy a párod semmit nem segít.

De egyébként néma gyereknek ugye az anyja se érti a szavát. Megkéred bármikor is, hogy segítsen vagy csak utólag hisztizel? Az én párom se mindig látja meg pontosan a munkát, sokszor csak annyit kérdez, hogy kell-e segítség. De én szépen konkrétan megkérem, hogy mondjuk öltöztesse már fel a kicsit addig, vagy játszon már vele amíg megcsinálom a hajam stb. Miért nem lehet kérni és megköszönni? Ha valaki nem kér segítséget én is úgy vagyok vele, hogy biztos meg tudja csinálni akkor egyedül. Hiszti helyett inkább kommunikáld felé konkrétan, hogy mit csináljon.

2019. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%

Szülés előtt mi is sokat beszélgettünk, aztán jött a po.fára esés, mert a fele se úgy van, ahogy megbeszéltük.

Azt mondjuk ő se tudhatta magáról, hogy pont ő, aki hidegvérrel segít súlyos sérültnek egy balesetnél, és a tesco közepén elkezd újjáéleszteni egy idegent, majd ő fog pánikolni, ha a saját gyereke beteg és köhög. Vagy ha elesik. Kiakaszt teljesen.

Azt meg hiába beszéltük meg, hogy mindenben támogat, ez addig tart, amíg a kis királyfi kinyitja a száját, és minden szigor elszáll. Ennyit a kemény edzőről, aki előtt a két méteres kamaszok vigyázban állnak.

Nekem is voltak elképzeléseim a gyereknevelésről, amiből élesben nem lett semmi. Egyszerűen azért, mert a gyerekkel is egyeztetni kellett volna.


Az a baj, hogy a kérdező párjával ezeket meg se lehet beszélni, és nem veszi őt komolyan. Nem becsüli azt a komoly munkát, amit egy anya 0-24, heti 7 napban végez.

2019. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Mi aztan nagyon átbeszéltük mivel tudtuk , h nem lesz segítségünk mivel masik országban elnek a szülők ! Ígért mindent ! Mert en voltam aki nem akart meg gyereket , féltem mi lesz egyedul , nyugtatott h megoldjuk majd o mindenben segít !!!! Igen sokszor kertem volt h mar sírva mert haza jott , es nezte a telon a videókat en MEg mar 3 hete 3 órás alvasokkal leteztem !Azt mondta o faradt nem hagyom pihenni !es mashol ismerosnel minden no megoldja , ha mondtam h mit ígért akkor abból csak vita lett , igy hagytam !Valahogy igy telt el a 7 hónap ‘
2019. márc. 24. 12:59
 26/31 A kérdező kommentje:
Örülök aki nem éli ezt at, es tenyleg normalis a párja , férje ! En azert is voltam óvatos mert anya mindig ezt mondta , h apa is ígért mindent megis egyedul csinálta a dolgokat ! Hiába 10 év ,8 év együttélés minden szep volt jo ! Hittem neki , h megoldjuk , csak nem igy gondoltam , h egyedul kell !
2019. márc. 24. 13:03
 27/31 anonim ***** válasza:
70%

24. vagyok

Nálunk az segített, hogy időnként otthagytam a kicsivel. Nem sokat, 20-30 percet, amíg kiszellőztettem a fejem. A kezébe adtam, aztán kimentem az ajtón, és nem érdekelt, hogy kiabál utánam.

Mikor visszaértem, akkor leráztam, hogy mit van kiborulva. Én szünet nélkül ellátom, plusz a háztartást is. Nehogy ennyire be legyen tojva, hogy 20 percig fogta a popóját. A sírástól semmi baja nem lett. De legalább apu kipróbálta, hogy milyen egy síró gyerekkel otthon semmit se csinálni.

2019. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Jézus, még sírsz is miatta??? Dobd ki!


Tudod mit mondanak: Happy wife happy life.

2019. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd rá a gyereket. Hétvégén felkeltek, megszoptatod, aztán a kezébe nyomod, hogy elmentél a boltba vagy futni vagy orvoshoz van időpontod... bármi, két óra múlva jössz, köszi, puszi. Hidd el, nem halnak bele, meg fogja tudni csinálni, max. felhív és hazarobogsz. Csak akkor lesz része ő is a gyerek életének, ha vannak közös élményeik és van lehetősége felelősséget vállalni. És csak akkor fogja értékelni a te munkádat is. Ki kellene alakítani valamit, amikor csak ők vannak ketten - normális apák pl. általában elviszik a gyereküket sétálni, játszótérre. Ha a tiéd nem hallgat arra, amit mondasz, akár félelemből, akár kényelemből, dobd mély vízbe.
2019. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
KOMMUNIKÁCIÓ!!???
2019. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!