Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy indulatok el a babával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy indulatok el a babával? Te férjed is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Csodálkozik , h el megy a kedvem , h menni bárhova is ! Egy órát tolt a fürdőbe , aztan all a szekrény elott meg 20 percet , letöltő a fel napot ezzel , meg egy kave , meg ez meg az , en meg a gyereket lássam el közben pakolják össze a lakást , es akkor szól hogy mehetunk? Persze en öltöztetem a gyereket is , sose tudok normalisan elkészülni !! Örülök , h fel kapok egy nadrágot pólót , közben figyeljek ra , h minden be legyen pakolva a gyereknek , mert ha vmi olyan marad el akkor , en vagyok a hibas ! Mindig azt mondja , h en mindenen idegeskedem meg problémázok , o nyugodt 😧! Nagy el varas hogy álljon oda es o is csináljon valamit , nem 2 órát készülődik , addig en mindent csináljak?!
2019. márc. 24. 09:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Ez van, ha 0 ismeretség után szülsz valakinek. És most mondd, hogy több volt. Akkor? Szültél neki mégis, ha előtte is ilyen volt. Kezdj el készülni, amikor ő elkezd. Marha nagy probléma megoldva.
2019. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
0? 10!ev után jott a baba ! Es nem ilyen volt!
2019. márc. 24. 09:33
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Azért előre nem szokott kiderülni, hogy az amúgy gyermekre vágyó férfi mennyire keveset fog kivenni a gyereknevelésből. Nem véletlenül mondják, hogy ez egy töréspont a legtöbb kapcsolatban. Vannak dolgok, amik csak ilyenkor tudnak kiderülni.

Kérdező, te meg ne szerencsétlenkedj. Legközelebb beszéld meg vele, hogy előbb összekészíted a gyerek cuccait, utána szükséged van egy nyugodt órára amíg lezuhanyzol, sminkelsz, ő addig felöltözteti a babát, ennyit csak meg tud tenni. Ő meg alakítsa a saját idejét e köré, légy szíves.

2019. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Akkor is túl nagy problémát csinálsz a semmiből.
2019. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem tudja felöltözteti !!! Alap hogy en kell , mert állítólag minden normalis családban igy megy ez!!!! ( szerinte) addig inkább el megy boltba, vagy lemegy az autóba rendet tenni , csak semmit ne keljen ! Az autóba a baba ülést is en cipelem le sokszor !!
2019. márc. 24. 09:41
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen :) amiért most is ra szoltam , h bár a szemetet vigye le addig el készülök kozbe a gyerek mellettem ! Megsértődött kikapcsolta a telot es elment!
2019. márc. 24. 09:44
 7/31 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem beszélitek ezt meg?
2019. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Csapj az asztalra, és mondd meg neki, hogy nem bírsz mindent egyedül, az a gyerek nem csak a tiéd, hanem az övé is!


Ha nem hallgat a szép szóra, változtatni kell... drasztikusan.

2019. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nincs kivel , igy könnyebb volt el menni egyedul en meg egyedul megint a babával , pedig 7- 6 napot ezt csinálom , csak egyedul mindent!!! Bár a vasarnap lenne olyan h oda all o is normalisan , szerintem válás lesz mert en mar szoltam többször , h nem igy képzelem el a normalis életet !! De ugy látszik nincs kinek mondani!
2019. márc. 24. 10:08
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Elkényelmesedett és úgy gondolja minden a te dolgod, ő csak magával foglalkozik. Nem veszi ki a részét az apaságból, gondolom irányító jellemű is. Rabszolga vagy neki. Nem hiszem hogy ez a tulajdonsága csak mostanában jött elő.
2019. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!