Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy indulatok el a babával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy indulatok el a babával? Te férjed is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Csodálkozik , h el megy a kedvem , h menni bárhova is ! Egy órát tolt a fürdőbe , aztan all a szekrény elott meg 20 percet , letöltő a fel napot ezzel , meg egy kave , meg ez meg az , en meg a gyereket lássam el közben pakolják össze a lakást , es akkor szól hogy mehetunk? Persze en öltöztetem a gyereket is , sose tudok normalisan elkészülni !! Örülök , h fel kapok egy nadrágot pólót , közben figyeljek ra , h minden be legyen pakolva a gyereknek , mert ha vmi olyan marad el akkor , en vagyok a hibas ! Mindig azt mondja , h en mindenen idegeskedem meg problémázok , o nyugodt 😧! Nagy el varas hogy álljon oda es o is csináljon valamit , nem 2 órát készülődik , addig en mindent csináljak?!
2019. márc. 24. 09:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Pedig de ! Amiota megvan a gyerek ,azelőtt ha en meloztam akkor simán össze takarított , meg mosott stb ! Most semmit csak ennyit kertem , h vasarnap legyen normalisan itt velünk mert egesz heten nekem sem könnyű 0 segítséggel ! Az a válasz mindig h ot idegesítő a melóba , neki nyugi kell!!
2019. márc. 24. 10:21
 12/31 anonim ***** válasza:
70%
Én ilyenkor összekészítem a gyereket, aztán a kezébe adom amíg tollászkodik, hogy "vidd ki a kocsiba és kösd be". Aztán készülődök.
2019. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%
A vasárnap mindenhol szent nap, mikor együtt a család. Lehet jobb lenne nektek külön, ő nem jó férj és rád hagy mindent, ez nem normális!
2019. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell nyugi sem egy szabad óra semmi! En nem ertem meg , hogy nem erti , h a no ugyanúgy dolgozik a gyereknevelés , háztartás stb nem munka ? Egesz heten mindent megcsinálok helyette , semmit nem kell csinálnia !
2019. márc. 24. 10:27
 15/31 anonim ***** válasza:
52%
Erről csak te tehetsz. Minden normális házasságban a férj ha látja hogy segíteni kell akkor szó nélkül csinálja. Sajnállak hogy ilyen helyzetben vagy. Változni nem fog, mert kicsi gyerek van és mégsem veszi észre magát hogy valamit csak kellene neki is segíteni. Legalább annyit hogy a kicsivel foglalkozik, hogy addig is tudd csinálni a házimunkát.
2019. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Igen kb ! Mert neki az összes baratjanal a no megcsinálja a dolgokat nem panaszkodik! Biztos en vagyok akkor a szaranya meg rossz feleség!
2019. márc. 24. 10:51
 17/31 A kérdező kommentje:
Sikerult el érnem telon , mondtam neki , h mi holnap haza költözünk a szüleimhez , nem bírom tovább eleg volt, akkor csinalom egyedul mert igy nem sok értelme van , h mindent egyedul ! Akkor minek van apja ?
2019. márc. 24. 11:37
 18/31 anonim ***** válasza:
53%
Szomorú, hogy sok pasi még mindig itt tart, hogy te otthon vagy = nem csinálsz semmit. Érdemes megnézni, hogy milyen mintát hozott otthonról.
2019. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
37%
Jól tetted! Majd biztos, könyörögni fog,de ne hadd magad
2019. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem bírom mar nem akarom , h a gyerekem azt lássa h folyton sírok!
2019. márc. 24. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!