Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párkapcsolat megváltozása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat megváltozása gyerek születése után?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5 éve vagyunk együtt, 5 hónapos a kislányunk.

Amióta megszületett, nem túl jó a kapcsolatunk...

Ez az a változás amit mondanak? Alig tudunk kettesben lenni, ha este elalszik a baba akkor egy fél óra kb és nekem le kell feküdni, mert a gyerek korán kel.

Szex alig van, havi 1-2 ha összejön. mert vagy nincs ra alkalom vagy fáradtak vagyunk.

Férjem ha itthon van, az idő nagy részében telefonozik. Persze velünk is van, meg segít ha kell, de amúgy a telefonon lóg.

Ha lenne egy kis időnk összebújni, akkor is sokszor telefonozik...

Hétvégente ő majdnem mindig este elmegy a haverokkal inni, én még nem mentem sehova baba nélkül.

Ráadásul úgy érzem egyre csak a rossz tulajdonságaira tudok koncentrálni... sokszor baromira idegesít.

Baba miatt sehova nem tudunk egyelőre szinte menni, de lassan ez is javul. Van hogy napokig nem oleljuk meg egymást, annyira lefoglal minket a baba. Kezdek eltávolodni.

Normális hogy ezeket erzem? Normális hogy így változott a kapcsolatunk?

Vagy szülés utáni depresszióm van?

Sokszor csak a rossz dolgokat latom, hogy ő milyen undok velem, közben meg örülhetnek hogy van házunk, egészséges babánk...


2019. márc. 13. 06:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a gyerek érkezése nagyon nagy teher egy kapcsolatban. Én mégis úgy látom, itt nem a gyerek a probléma forrása, mivel a férjed a gyerek előtt is úgy viselkedett, mint egy köcsög.

Milyen ember az olyan, aki felnőtt férfi létére minden hétvégén otthon hagyja a barátnőjét/feleségét (most már kisgyerekét is) és lelép szórakozni? Én alapból nem értem, minek szültél ilyen embernek, de most már ezt úgysem lehet visszacsinálni.


Annyi figyelmesség nem szorul belé, hogy egy szál virágot adjon neked nőnapra?

Lehet, én nem is próbálnám megmenteni ezt a kapcsolatot. Tudod, mindennek van határa, és szerintem, amikor hazajön valaki munkából és ahelyett, hogy kivenné a részét ő is a háztartásból, bevásárlásból, gyereknevelésből stb. a telefonját nyomkodná, akkor nekem a maradék tiszteletem is elmúlna az irányába.

Figyelj, az ilyen nem férfi, nem apa, hanem egy hülyegyerek. Tizenéves csitrik viselkednek így, de sokszor már bennük is több felelősségérzet van. És nem neked kell nevelned, hanem a szüleinek kellett volna megnevelni.


Én továbblépnék. Nem könyörögnék, meg kérlelném, úgysem fog változni. Ultimátumot adnék neki, aztán vagy nagyon gyorsan összakapja magát és hajt, hogy jóvátegye a sok bunkóságot, amit művelt, vagy mehetne a búsba. Kitartást és erőt neked a változáshoz!

2019. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem a gyerek "tette tönkre" a kapcsolatot. Csak azok a gondok, amik előtte is megvoltak, azok a gyerek születésével még jobban megerősödtek.

Amúgy ez pasi függő dolog. Én segítőkész, felelősségteljes, érett férfit választottam, igaz, ő már bizonyított, özvegyen felnevelte lényegében egyedül a gyerekét első házasságból (akkor volt 10 éves, amikor mi összejöttünk). Velem is segítőkész mindig, nem csak a gyerekünk baba korában volt így, azóta is mindig (már 20 éves a közös gyerekünk is).

Szóval a feltett kérdésben nem a gyerek a ludas, hanem a férj gyökér, nem kicsit.

2019. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!