Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párkapcsolat megváltozása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat megváltozása gyerek születése után?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5 éve vagyunk együtt, 5 hónapos a kislányunk.

Amióta megszületett, nem túl jó a kapcsolatunk...

Ez az a változás amit mondanak? Alig tudunk kettesben lenni, ha este elalszik a baba akkor egy fél óra kb és nekem le kell feküdni, mert a gyerek korán kel.

Szex alig van, havi 1-2 ha összejön. mert vagy nincs ra alkalom vagy fáradtak vagyunk.

Férjem ha itthon van, az idő nagy részében telefonozik. Persze velünk is van, meg segít ha kell, de amúgy a telefonon lóg.

Ha lenne egy kis időnk összebújni, akkor is sokszor telefonozik...

Hétvégente ő majdnem mindig este elmegy a haverokkal inni, én még nem mentem sehova baba nélkül.

Ráadásul úgy érzem egyre csak a rossz tulajdonságaira tudok koncentrálni... sokszor baromira idegesít.

Baba miatt sehova nem tudunk egyelőre szinte menni, de lassan ez is javul. Van hogy napokig nem oleljuk meg egymást, annyira lefoglal minket a baba. Kezdek eltávolodni.

Normális hogy ezeket erzem? Normális hogy így változott a kapcsolatunk?

Vagy szülés utáni depresszióm van?

Sokszor csak a rossz dolgokat latom, hogy ő milyen undok velem, közben meg örülhetnek hogy van házunk, egészséges babánk...


2019. márc. 13. 06:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Inkább az a baj, hogy ő nem foglalkozik velem, nem én ővele. Persze lehet ez oda vissza, nem tudom. De neki semmi baja, ő nem panaszkodik. babát tudnánk másra bízni, nekünk szülők messze laknak. De a baba még szopizik, 2 óránként kb, szóval annyira elmenni nem tudok mellőle, de ahogy írta is valaki, valahogy nem esne jól ha nélküle mennék valahova.

A hétvégi eljarasrol pedig... O mindig ezt csinálta, konfliktusok mar regen, azelőtt is voltak belőle. Ő egyszerűen ilyen...

Azért mondom, hogy valahogy ezek a dolgok most nagyon idegesitenek benne.

Amit eddig elnéztem, az most elviselhetetlen.

Soha egy meglepetés, virag. Hülyeség, de en veszek mindig neki mikulasra, Valentin napra kis apróságot. Azelott még neha neki is eszébe jutott, vagy potolta ha látta hogy én vettem valamit neki. Mostmár ez sem. En veszek neki, meglepem, o örül neki, elfogadja, es kozli o nem vett semmit.

Vagy nonapra en szeretem a virágot. Ha már máskor nem kapok. Iden közölte, ott van a viragom kint a kertben elultetve...amit en raktam oda meg regen... Erre majdnem elsirtam magam. Mondta hogy nem volt alkalma venni... en meg mondtam mindenkinek arra van alkalma amire talal. Aztan elment viragot venni... De minek... Nem erre vágytam.

2019. márc. 13. 09:15
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Vannak normális férfiak, akik megbecsülnének ilyen nőt, sajnos nem egy ilyet fogtál ki. :(

De valószínű, ha elhagynád, észbekapna, és fűt fát ígérne.

Nyeregben érzi magát, nem tesz már semmit a kapcsolatért, mert látja, Te szereted őt.

2019. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
Neveld meg! Nem normális a férjed!
2019. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek előtt milyen volt a kapcsolatotok?
2019. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
Fejjél le valamennyi tejet, tedd cumisüvegbe és néha vigyázzon ő a lányotokra te meg menjél el a barátnőiddel beülni egy kávéra, vagy sportolj valamit hogy levezesd az energiáidat. Az a baj hogy azt írod, régen is ilyen volt a kapcsolat, ebbe kár volt szülni, borítékolható volt, hogy ez fog történni. Ne hagyd, hogy a telefont nyomkodja állandóan, vedd rá, hogy ha jó idő van a hétvégén menjetek el együtt sétálni. Segítsen neked a házimunkában is hogy ne legyél hulla és tudjatok szexelni. Beszéljétek meg hogy haverok minden második hétvége, a többi a tiéd.
2019. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha a pasi csak szóban akarja a gyereket, de tettekben nem.
2019. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

"A hétvégi eljarasrol pedig... O mindig ezt csinálta, konfliktusok mar regen, azelőtt is voltak belőle. Ő egyszerűen ilyen..."


Ennyi bmeg... Nem kell a gyerekre fogni. Aki kretén, az is marad... Mi a tökömet nem lehet ezen érteni? Komolyan ennyi idióta nő van? Ez hihetetlen már...

2019. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
13# Egy felnőtt férfit nem lehet megnevelni! Felejtsètek el ezt az ordas baromságot most már! Tudjátok ilyenkor nem a férfit hibáztatom, hanem azt az idióta nőt aki szül neki, aztán a gyerek meg csonka családban nő fel....
2019. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

Annyit lehet rajta nevelni, ha eddig hozzá sem ért a gyerekéhez, hogy mondjuk szombat reggelenként megszoptatod, aztán odaadod a kezébe és elmész 1-2 órára bármit csinálni. Pl. a közértbe tejért vagy futni :) (Én is 2 óránként szoptattam az egyiket hozzátáplálásig, de mivel már volt nagyobb, muszáj volt programokra meg időpontra mennünk.) Ha gáz van, felhív, és 10-20 perc alatt otthon vagy. Hidd el, kell ennyi közös élmény nekik, túl fogják élni és jót teszel vele a mindannyiótoknak is, ha apának lesz lehetősége átérezni a felelősséget, melót és hát kettesben ismerkedniük. Pár hónap és itt a szeparációs szorongás, akkor már nehezebb lesz bárkinek átadni, jó ha addig szokják egymást.

Ha sokszor ébred, akkor persze, hogy inkább aludnál, és ha egész nap tapiznak és kiszolgálsz, akkor persze, hogy már azt se tudod, mit akarsz és inkább előbb a magadban szeretnél lenni kicsit, csak utána tudsz újra adni. Ez normális és nem depresszió.

Ja és hívd vendégségbe a barátnőid, akár akkora amikor apa is otthon van. Vagy legalább skypolj velük séta közben, az már majdnem társasági élet. De ha van rá lehetőség, sokféle baba-mama program létezik, ahol ugyanekkora és ugyanúgy kiszámíthatatlanul boldog/nyűgös/éhes napirendű babák és társaságkereső anyák lennének...

2019. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen férfiak nekem is ilyen volt. Nem régiben megmodtam neki, hogy vagy normális lesz velem és besegít legalább a kislányt elrendezni még én csinálom a házimunkát vagy elhagyom, viszem a gyereket és többet nem lát bennünket. Azóta nőnapra virágot kaptam és csokit (amit eddig soha), es azota sokszor oda jön átveszi a kislanyt és mondja, hogy menjek csináljak amit akarok.

De ezt a bulizós részt nem értem. Ismerőseink közt is van egy ilyen férfi. En nem tudnám elviselni...

2019. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!