Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beteges az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges az életem?

Figyelt kérdés
Lassan már én sem tartom magam normálisnak. Hosszú házasságban élek, már lassan megszokásommá vált, hogy amikor a feleségem zuhanyzik, én a kulcslyukon kilesem. Sajnos más módom nincs arra, hogy ruha nélkül lássak nőt. A szexuális életem nem áll másból, mint fantáziálás közbeni önkielégítés. Kezdek kétségbe esni, hogy ennyiből fog állni az életem? Egyszerűen már nem ismerek magamra.

2019. jan. 12. 11:25
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást!
2019. jan. 12. 18:43
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy másnak ennyi se jut, és neked sem kell beérned ennyivel. Hajrá!
2019. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem saját magad ostorozását és szidalmazását MOST fejezd be. Ezzel nem sokra mész. 19 évet pazaroltál el az életedből valakire, aki nem érdemli meg. Szerinted az a gyereknek jó, hogy ilyen apát lát, aki ennyire nem becsüli saját magát? Mit tanul ebből. Az egy baromság, hogy a gyereknek jobb, ha házasságban nő fel. Nem fogja megköszönni nektek, hogy ezt végigélvezhette, az biztos. A legjobb, amit tehetsz, az az, hogy elválsz, felépíted a saját életed, rendbe hozod a lelked, hogy bele tudj nézni a gyereked szemébe és esténként a tükörbe is. Az első legyen, hogy némi önismeretet szerzel, hogy legközelebb ne ilyet válassz. Nincs más választásod, össze kell szedned magad, ha másért nem, akkor a gyerekedért. Milyen érzés lesz majd látni, hogy a gyereked is benne marad majd a langyos fosban, mert az apjától ezt látta, hogy így kell?
2019. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
100%

Én azt gondolom, ti mindketten valamilyen lelki defektusban éltek. A feleséged - szerintem - nárcisztikus személyiség. (Ha szabad bátorkodnom ennyi információ alapján róla egyáltalán bármit mondanom.) Rólad pedig az a benyomásom alakult ki a beírásod alapján, hogy kapcsolatfüggő vagy. (Nem társfüggő, mert az valami más.) Ajánlom böngészésre ezt az oldalt:


[link]


Ebből az élethelyzetből csak a válás tud feloldást adni. A gyerek már elég nagy, ezen ne problémázz. Egyéb módon soha nem fog rendeződni az életed.


Még annyit: Nem vagyok pszichológus, sem pszichiáter. Tapasztalt vagyok.

2019. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kivenném a megtakarításokat, aztán beadnám a válópert, mert 1-nem lenne mit veszítenem, 2-még egyedül is jobb, mint egy ilyen nő mellett magányoskodni.
2019. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, hogy nem olvastam végig a válaszokat. Szerintem orbitális kamu. Ekkora balfa... vágót nem hordhat a hátán a föld.
2019. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Én nem is tudom hogy mit mondjak erre :DDD
2019. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
33\F
2019. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
57%

A feleséged valami miatt téged büntet, rajtad éli ki valami korábbi sérelmét.

Valami miatt nagyon undorodik a férfiktól, ezért sem vágyik a szexre, valami érzelmi blokk lehet nála.

Ezért büntet téged, és zsarol érzelmileg, valószínű ebben leli minden örömét.

Nálad se klappol minden, mert valamiért önként belementél ebbe a helyzetbe, fokozatosan belecsúsztál.

És minden szemétkedésére azzal reagálsz, hogy felmented őt, és elfogadod az újabb büntit.

Nem normális, ahogy éltek, sőt beteges, jól érzed.


Ha már ennyiszer felmerült az öngyilkosság gondolata, ennyi erővel tényleg elválhatnál inkább.


Nem fogod tudni se megjavítani, se megmenteni őt, ha ezt elhiszed akkor lehet még normális életed a hátralévő időben.

Ha nem, akkor 20 évet fogsz még elbszni és tényleg nem lesz több lehetőséged

2019. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Szerintetek azóta mi lehet a kérdezővel? :)
2019. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!