Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beteges az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges az életem?

Figyelt kérdés
Lassan már én sem tartom magam normálisnak. Hosszú házasságban élek, már lassan megszokásommá vált, hogy amikor a feleségem zuhanyzik, én a kulcslyukon kilesem. Sajnos más módom nincs arra, hogy ruha nélkül lássak nőt. A szexuális életem nem áll másból, mint fantáziálás közbeni önkielégítés. Kezdek kétségbe esni, hogy ennyiből fog állni az életem? Egyszerűen már nem ismerek magamra.

2019. jan. 12. 11:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
10-es. Viszont mindig bebizonyítja hogy én vagyok a hunyó. A jelenlegi önbizalmam a nem létező kategóriát képviseli. Úgy gondolom, hogy egy jó párkapcsolathoz hogy legyen szex, a férfinek tökéletesnek kell lennie. Én még koránt sem vagyok az, így megértem hogy távol áll tőlem. November-december hónapokat keményen végigtoltam, a létező összes feladatot, munkát megcsináltam, megtanultam kenyeret és cibattát sütni, új terveket és célokat határoztam meg magamnak. Szóval itt a céltudatossági rátámat is növeltem, bevállaltam a szülei lakásának a felújítását stb. Viszont a műhelyes kérdésemmel úgy érzem elcsesztem az utóbbi két hónapot, és most megint kezdhetem az egészet előről. Áprilisig tutira nem lesz semmi! A főnyeremény a szex, ami 2-3 havonta egy 10 perc a sötét szobában a takaró alatt. Bakker, de erre is most várhatok még kb. 3 hónapot. :(
2019. jan. 12. 12:43
 12/42 anonim ***** válasza:
44%
Szeretője van vagy teljesen aszexuális. Egészséges nő így nem hárít. Csak gondolom, nem akarja a kényelmnes kis életét felrúgni.
2019. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
63%

" Viszont mindig bebizonyítja hogy én vagyok a hunyó "


Itt az a baj, hogy ezt te el is hiszed.Megérdemled, mert gyenge vagy kilépni ebből a fosból.

2019. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és csak akkor vagyy beteges, ha ilyen házasságnak csúfolt sz@rban bennemaradsz.
2019. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
65%
Miért hagyod,hogy ezt csinálja veled? Csak kihasznál,de nem szeret. Ha nőként én ezt csinálnám a férjemmel, már régen nem lennénk együtt. Ne legyél papucs,válj el vigyed amit lehet. Azért csinálja ezt,mert megteheti,hogy kihasználjon.
2019. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Régen is utálta a szexet, vagy csak mostanában?
2019. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Régebben ez nagyon megtört lelkileg, mára viszont már semlegesen kezelem. A válás kérdése sem olyan halálközeli élmény mint pár évvel ezelőtt. Viszont a gyereket otthagyni a legfájóbb része az egésznek.

Nem nagyképűségből, de már mondtam neki, hogy ha en elmegyek, nem lesz másik ember. Erre azt válaszolta, hogy azzal ne foglalkozzak. Neki egy barát bőven elég, aki nem akar tőle szexet. Háááát, ilyen férfit meg nem igen talál, főleg úgy, hogy mindketten szimpatikusnak találják egymást. Nálam is azzal hárítja a szexet, hogy mindig talál rajtam fogást, amivel 1-2 hónapra kitolja az egészet. Aztán tűrök egy darabig, majd szóvá teszem, lesz belőle egy veszekedés, majd indul a két hónap megint. Már a gondolatától is irtózom hogy hazamenjek... minek? Ennyi erővel az anyámmal is élhetnék, sőt, ő még kedves is hozzám. Ha meg a hobbiba menekülök, akkor meg azzal jön, hogy miért azt csinálom, és miért nem a család a fontos?!


Azért, mert hónapok óta nem szexeltem, és hiányzik fizikálisan és lelkileg is...azéé' B+. Szerinte viszont nem így működik. Na, én ebbe belefáradtam. A poén meg az, hogy engem akar pszichológushoz küldeni!


Igazatok van, én vagyok az idióta, ez is bánt. Elcsesztem a fiatalságom, 19 év alatt annyit szexeltem, mint egy normális pár fél év alatt. Azt hittem hogy türelemmel, odaadással meg tudom változtatni. Hát nem, csak rosszabb lett minden. Azt vettem észre, hogy az a fél aki dolgozik a kapcsolaton, az fog sérülni, és a partnere viszont magas lóról lesz**ja az egészet.

2019. jan. 12. 13:29
 18/42 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező! Nem akarlak megnyugtatni, de az eseted annyira nem egyedi. Nálunk sem sokkal jobb a helyzet, maximum annyival hogy engem már nem érdekel a feleségem. Engem is kiherélt, majd öntudatra ébredtem és máshoz járok. Képzeld, vannak feleségek akik ugyanúgy nem kapnak otthon szexet, csak találkozni kell a keresletnek a kínálathoz ;)
2019. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
77%
Házasság és gyerek előtt minden rendben volt? Érdekes...
2019. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Undorító amit a feleséged művel, te meg jó nagy barom vagy, hogy hagyod magad kihasználni sok-sok éve. A feleséged vagy félrekefél, vagy tényleg nem érdekli a szex, bármelyik eset is áll fenn, rohadt önző és nem szeret téged.
2019. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!