Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beteges az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges az életem?

Figyelt kérdés
Lassan már én sem tartom magam normálisnak. Hosszú házasságban élek, már lassan megszokásommá vált, hogy amikor a feleségem zuhanyzik, én a kulcslyukon kilesem. Sajnos más módom nincs arra, hogy ruha nélkül lássak nőt. A szexuális életem nem áll másból, mint fantáziálás közbeni önkielégítés. Kezdek kétségbe esni, hogy ennyiből fog állni az életem? Egyszerűen már nem ismerek magamra.

2019. jan. 12. 11:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
35%
Ha van feleséged, nem értem miért kukkolod, és nem mész be utána a zuhanyzóba, keményen elkapni?
2019. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
67%
Inkább a feleséged beteges, hogy nem hajlandó veled szexelni. Nos mit tesznek ilyenkor más férfiak? Elválnak, szeretőt tartanak, vagy prostituálthoz járnak. Én felajánlanám a feleségednek, hogy ezek közül választhat, VAGY mutatkozik előtted meztelenül és szexel is.
2019. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
61%
Ő már nem akar veled lefeküdni?
2019. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy beteg, mert gyáva vagy továbblépni.
2019. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
10%

Ne legyél nyuszi, én a helyedben bemennék a zuhany alá és keményen elkapnám. A legtöbb nő arra vágyik hogy megvesszenek érte szexuálisan és mindenhogy. Még ha azt is mondja hogy fáradt vagy nincs kedve, hidd el egy határozott fellépésű férfi (pláne a férje akire már több szempontból igent tudott mondani), bármikor meg tudja hozni a kedvét pláne, ha amúgy is ritkaság számba megy.

Nők milliói nézik és olvassák a szürke ötven árnyalatát, mert a legtöbben arra vágynak hogy az ágyban rendesen ledominálják őket.

2019. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
Igen,mert félsz kilépni ebből.
2019. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem akar, utálja a szexet. Este amikor felveszi a pizsamáját, akkor is kimegy a szobából. Amikor felhozom a problémát, mindig én leszek a hibás. Persze ilyenkor jön a nagy női összefogás, hogy tuti én vagyok a bűnös. Pedig az ég világon semmi rosszat nem tettem, sőt, a mai nők többsége 10% figyelmet és törődést sem kap, mint amennyit én adok.

Már erőn felül figyeltem mindenre, szinte a komplett háztartást viszem, vezető beosztásba dolgozom, a gyereknevelésből is kiveszem a részem, nincs káros szenvedélyem, anyagilag jól állunk, nem hanyagoltam el magam, széles látókörrel rendelkezem, vannak hobbijaim. Viszont otthon úgy vagyok kezelve, mint egy alkoholista büdös hajléktalan. A legutóbb feltettem egy kérdést, ami a feleségem szerint "fura" volt, ezért már kb. egy hónapja büntet azzal, hogy még csak a közelembe sem jön. A kérdésem az volt, hogy szeretnék építeni egy kis műhelyt, és a közös kasszából szerettem volna rá 150EFt-ot. Erre az volt a válasz, hogy a műhely az csak rólam szólna, így most én vagyok az önző. Már 10 éve nem volt rám költve egy fillér sem a közösből, max a születésnapjaimra a leárazott 1500Ft-os pólók. Hozzáteszem, több millió Ft-os megtakarításaink vannak. Szóval most az a bűnöm, hogy hogyan képzelem el én azt, hogy 150EFt-al károsítanám meg a saját családom.


A fürdőszobáról meg annyit, hogy volt már amikor bementem, de akkor sikoltozva ordibált hogy menjek kifelé, és a törülközőért kapkodott. Most jutottam el arra a pontra, hogy elég volt! Másoknál is olyan extra nagy dolog ruha nélkül látni a saját párját? Nekem ez lehetetlen vállalkozás ha nem leskelődöm. Létezik olyan, hogy egy feleség akarja és kívánja a szexet, és ezért még lépéseket is tesz? Mert nekem ez elképzelhetetlen.

2019. jan. 12. 12:03
 8/42 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező,


ha mindaz igaz, amit írsz, akkor valóban beteges az életed.


Ha az asszony nem akar veled partnerkapcsolati terapeutához, és/vagy sikertelen a terápia, válj el bátran. Ja, és tarts önvizsgálatot, hogy jutottál ide. Egyéni terápia is segíthet. Építsd újra önmagad.


Félreértés ne essék, lehet, hogy sose lesz normális partnerkapcsolatod. De legalább akkora műhelyt építesz magadnak, amekkorát akarsz.

2019. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
98%

Hülye vagy, ha vele maradsz.

48N

2019. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
98%
Kedves Kérdező! Te egy oltári nagy baf@(s)z vagy, ha ezt tűröd. És hidd el, hogy ezzel a válasszal nagyon sokat segítettem. Tessék rajta elgondolkodni. Úgy vágnám ki a prűd feleségem a tutiból, mint a pinty.
2019. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!