Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan tűrnétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tűrnétek el a beteges féltékenykedést?

Figyelt kérdés
Állandóan ellenőriz. Múltkor betört a facebook-omba és elolvasta az üzeneteimet. Ha egy nőt vissza jelölök és van neki férje arra is azt mondja biztos van köztünk valami. Ha elmegyek valahova megkapom biztos a szeretőmhöz megyek. Már a barátaimmal sem találkozom évek óta emiatt. A céges mail-t is nézi. Leellenőrzi a mobilom. Múltkor néhány ismeretlen számot felhívott. Egyikük másnap fel is hívott miért hívtam este 11-kor. Úgy hogy nem szóltam bele. ( a feleségem volt az) Már nagyon zavar ez az egész mert okot nem adok rá.
2019. jan. 5. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Jó nagy hülye voltál, ha elvetted feleségül. Tűrjed mosolyogva.
2019. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Itt igazából te vagy a legnagyobb mamlasz, mert elviseled. Hát így jártál, ha neked ez kell...
2019. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Utánanéznék a neten a viselkedésével kapcsolatos elmebetegségeknek és hogy milyen alapon hívhatnám rá a rendőrséget, hadd találja meg.
2019. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Nálam az ilyen instant szakítás.
2019. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor kell feltenni azt a kérdést, hogy minek vetted el? és miért nem válasz el?
2019. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Leginkább nem tűrném sehogy. Megbeszélném vele, hogy miért féltékenykedik, miért nem bízik benned. Ha nem kapsz egyenes, konkrét választ, akkor az is válasz: magából indul ki.
2019. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Én nő vagyok,több évig éltem bántalmazóval,a hibám h az első pofonnál nem léptem le azonnal.. De kiléptem.. Most már az összes jelet ismerem.. Te voltál a balek azt kell hogy mondjam.. :(

40N

2019. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Ha még nem vagytok házasok, menj el tőle!

Ha házasok vagytok, akkor beszéljétek meg nyugodt hangnemben. Mutass rá azokra a tényekre, hogy valótlanok, amiket ő valósaknak vél. Biztosítsad őt arról, hogy hű vagy hozzá.

Mellesleg megkérdem (de ez a Te dolgod): miért kell ismeretlen nőket bejelölni? Lehet, hogy okkal csinálod. Nem kutatom.

2019. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Most olvasom, hoyg nős vagy. Pardon!
2019. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha mindig ilyen volt, akkor azt kell mondanom, hogy neked kellett, ki milyen virágot szakít, olyat szagol.

Ha csak egy ideje ilyen, akkor lehet mögötte betegség is, annak viszont érdemes lenne utánajárni, ha ki akarsz tartani mellette, mert az ilyenek nem egyszerűek, és nagy odafigyelést igényelnek.

2019. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!