Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan tűrnétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tűrnétek el a beteges féltékenykedést?

Figyelt kérdés
Állandóan ellenőriz. Múltkor betört a facebook-omba és elolvasta az üzeneteimet. Ha egy nőt vissza jelölök és van neki férje arra is azt mondja biztos van köztünk valami. Ha elmegyek valahova megkapom biztos a szeretőmhöz megyek. Már a barátaimmal sem találkozom évek óta emiatt. A céges mail-t is nézi. Leellenőrzi a mobilom. Múltkor néhány ismeretlen számot felhívott. Egyikük másnap fel is hívott miért hívtam este 11-kor. Úgy hogy nem szóltam bele. ( a feleségem volt az) Már nagyon zavar ez az egész mert okot nem adok rá.
2019. jan. 5. 21:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Akkor a feleséged jobban detektál,mint itt a környéki díjas
2019. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
*nyugdíjas
2019. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki olyat szagol...
2019. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
8! Nem ismeretlen nők. Akiről írtam a kolléganőm volt és ő jelölt be. Már csak férfi ismerősöket veszek fel.
2019. jan. 5. 21:45
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Erről eszembejutott egy vicc, amikor a csávó meséli a haverjának, hogy vitt egy csokor rózsát a nőjének, aki elkezdett sírni, meg veszekedni, hogy biztos azétt vitt virágot mert megcsalta őt. Mire a haver:

- Amúgy megcsaltad?

- Igen, de most nem ez a lényeg.

2019. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Én ilyen emberrel nem lennék együtt, össze se jönnék. Komolyan, kapcsolat ez??
2019. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerezz neki egy szeretot,aki lefoglalja.

El is lehet valni. Fogadj egy ugyvedet.

2019. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon zavaró, de ez valahol a szeretet jele.


Tudod mi munka volt, hogy a feleségemet egy kicsit is féltékennyé tegyem? Én sem mert nem sikerült. Csak annyit mondott, hogy "úgysem kellesz senkinek"... Ez a verzió jobb lenne? Mert nekem meg ez nem tetszik.


Én nem törődnék vele, és direkt bejelölnék jó sok nőt. Csak ezért regisztráltam magam a féjszbúúúúkra. Idővel, szerintem visszaszorítható tűrhető szintre, de csak akkor ha tényleg akarod. Ha folyamatosan, generálsz neki valamit, és látja, hogy nincs mitől félnie talán leáll.

2019. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység NEM!!! a szeretet jele. Kizárólag komoly önértékelési problémák és lelki sérülések eredménye!
2019. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal pszichológushoz vinném. Ez súlyos személyiségzavar és kezelni kell.
2019. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!