Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, ti meddig tűrnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti meddig tűrnétek el, hogy a barátnőtök nem dolgozik, ti meg igen?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 16:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem betegség vagy terhesség miatt.....
2018. ápr. 14. 17:00
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem érdekel, hogy mit csinál. Viszont én nem tartom el.
2018. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
én eltartanam
2018. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem piócát játszik, akkor nem zavar.
2018. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy mi az oka. Ha nem találja a helyét a világban, nem jött össze neki a számítása, nem tetszik az amit eddig csinált és váltás közötti szünet akkor nem probléma. Ha viszont passzív, nem csinál tényleg semmit és nem is látom hogy törekszik arra, hogy kitalálja merre tovább akkor elbeszélgetnék vele. Amúgy is, de így meg pláne.
2018. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
A külön kassza híve vagyok. Amíg tudja fizetni a részét és kiveszi a részét a házimunkából is, felőlem addig nem dolgozik, amíg akar.
2018. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudom a kérdés férfiakhoz szólt.. ám de ha megengeded..... Én is jelenleg itthon voltam egy darabig, ennek oka az volt, hogy előző munkahelyemen csak ideiglenesen volt rám szükség. De mind e közben míg itthon voltam pár hónapot elintéztem, hogy iskolába tovább tanulhassak hétvégente, valamint mind e mellett dolgozzák is majd. Én speciel a munka nélkülim mellett még pluszba jártam házhoz takarítani is, gyerekre felügyelni stb... Szóval nem csak úgy otthon ültem addig sem. De még így is néha szégyelltem magam, hogy csak a párom jár dolgozni. Persze ő figyelmes volt és támogatott mindenben egyáltalán nem zavarta őt. Így az ő támogatásával jelenleg, hétfőtől péntekig dolgozok hétvégenként pedig sulizok, teszem ezt szabad idő kevés megléte mellett. Szerintem ha elbeszélget vele, támogatod őt és segítesz neki
2018. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha támogatod, és segítesz rendezni a gondokat akkor minden rendben lesz.. ha így sem változik a helyzet és nagyon régóta otthon van. Az már viszont nem biztos, hogy jó. :) Üdv...
2018. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!