Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket nem zavar ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha már aludni akartok és a barátnőtök még a telóját nyomkodja vagy vmit csinal és nincs sötét a szobában? 25f

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 19:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Nem tudok tőle aludni engem nagyon zavar.

Már mondtam neki de nem érdekli

2018. márc. 3. 19:49
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem dolgozom másnap, nem zavar, csak ne hangosan és órákig csinálja. Más, ha filmet néz rajta fülessel. Persze az egész úgy oké, ha előtte irdatlan szenvedélyeset szerelmeskedtünk.
2018. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Minden normális embert zavar, ha aludni akar és ott nyomkodnak mellette egy lámpát.
2018. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Játszani szokott vagy fbn irkál és csak akkor némítja le ha rászólok vagy háromszor
2018. márc. 3. 19:52
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Akkor húzza a takarót magára és úgy telefonozzon, vagy vegye le a fényerőt te meg fordulj a másik oldalra. Vagy keverj altatót a vacsijába.
2018. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Vagy vegye a fáradtságot mint én vagy a párom, hogy ha lefekvés van, akkor nem nyomkodunk egymás mellett, mert ÉREZZÜK, hogy a másikat ez zavarja, nem tud nyugodtan aludni. Ha meg nem alszom vagy nem tudok nem mellette nyomkodok és virrasztok, hanem kimegyek a hálószobából és visszajövök ha már tudok aludni.
2018. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. Mindig lehalkítjuk a telót, így ha az egyikünk aludni akar, akkor csak elfordul és kész. A fényerőt is le szoktam venni, mert én se szeretem, ha kisüti a szemem.

De ha ennyire szükséged van a totális csendre és sötétségre, akkor kérd meg, hogy hagyja abba, vagy aludjatok külön.

2018. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Nos, engem nem zavar, mert nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám, legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm nincs rá. Úgyhogy szerintem, te csak ne sajnáltasd magad, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van. Ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban,

hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat. Előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van, aztán pedig mérlegelj!


Istenem... az élet problémái! -.-'

2018. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem zavar, hisz ennyi erovel ot pedig forditva zavarhatna hogy azert mert te almos vagy neki is csondbe es sotetbe keljem fekudni.

Kompromiszum.. Semmi mas. Te elfogadod hogy o meg nem tud aludni, ahogy o is elfogadja hogy te mar aludni akarsz. Es addig jo amig csak a telefonjaval idegesit, es nem beszel egyfolytaba hozad mikozbe aludni probalbal mert unatkozik:D

2018. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

#8

Ifjúsági református műsor. :'D

Ez jó volt. ;)

2018. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!