Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Titeket mennyire zavar, ha egy lánynak sötét karikás a szeme? :/

Figyelt kérdés

Genetikailag sajnos ilyen a szemem... :( Használok korrektort, de nem fedi el teljesen. Vannak olyan napok, amikor alig látszik, de ritka az ilyen.


Egyébként szép lány vagyok, és nem beképzeltségből mondom. Vékony alkat, viszonylag hosszú lábak, az átlagnál kicsit nagyobb mellek, szép arc... Eltekintve azoktól a paraszt karikáktól. Belsőre: intelligens, értelmes, humoros, szarkasztikus, kedves, megértő, segítőkész. Rossz tulajdonságom az, hogy engem nagyon nehezen lehet felidegesiteni, de ha valakinek sikerül, oda rúgok, ahol a legjobban faj.


A kulsommel csak a szem alatti karika a baj, egyébként azt hiszem, rendben vagyok.


14 eves vagyok, eddig két fiúm volt, ok azt mondtak, szep vagyok, ahogy vagyok, a karikák nem számítanak. Persze ok szerelmesek voltak belém, de a kapcsolatunk tényleg az őszinteségre épült, szóval sztem igazat mondtak.


Fiuk, zavarna? Annyira aggódom, hogy egyszer emiatt nem lesz belém szerelmes valaki, akit nagyon szeretek... Es nagyon kritikus vagyok magammal szemben. Nagyon rossz, hogy ilyen a szemem, bármit megadnek, hogy nemlegyen ilyen, de mar mindent megpróbáltam, es ilyen marad. :(


Köszi a válaszokat, tényleg! Ha a valasz nem, csak egyszerűen irjatok, hogy nem, mert nagyon érzékeny vagyok arra, ha a karikaimmal csúfolnak, nem tehetek róla, hogy ilyen.


Mégegyszer hálás köszönet!


2017. aug. 18. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Képet!
2017. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Inkabb azzal vomd gond hogy mar 2 pasid volt 14evesen akikkrl elvileg "oszinte" volt a kapcsolatod de megse vagytok együtt...
2017. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem zavarnak a karikák, 17 évesen egy ilyen lánnyal jöttem össze, 2 és fél évig voltunk együtt. Ő ritkán használt korrektort, és duci volt.

Ne aggódj, az egy értelmes fiút jobban fog zavarni, hogy ekkora jelentőséget tulandonítasz nekik, hisztizel, és 14 évesen már túl vagy két fiún. Az "őszinteségre épülő" kapcsolatokról nem is beszélve... :D


23/F

2017. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy zavarna :) Ha amúgy szimpatikus a lány akkor ez a dolog már nem befolyásol semmit :)
2017. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez nalam épen előny, mert legalabb nem latszik rajta hogy verem.

18f

2017. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van akinek kifejezetten jól áll. :)
2017. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Engem inkabb az zavarna h ennyire nyafogos. Es annyira birom hogy egy olyan kerdest irsz ki, ami egy kis problemadrol szol, lejjebb kifejted ezen kivul mennyire tokeletes vagy, belsoleg is. Aztan varod az olyan valaszikat mint "a leirtak alapjan nagyon csinos lany lehetsz! Foleg ha mar 2 komoly kapcsolatod volt. Ritka hogy ilyen fiatalon, ilyen erett es oszinte kapcsolatokat tudsz az emberek kozt kialakitani. Azok a karikak egyaltalan nem szamitanak a kaprazatos szenelyiseged mellett!" Csak ha mar minket farasztasz, legalabb ne pontozd le, aki oszinten megmondja a velemenyet, meg ha az nem is olyan amilyet hallani szeretnel. Most nem irok tobbet, a vegen meg megserul az a szegeny erzekeny lelkecsked!
2017. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt vagy...
2017. aug. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem ha én tudnám hogy miért nincs barátnőm te legalább tudod valamire fogni ha nincs barátod én mire???! Ja nem nézek ki jól :( 16/f
2017. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem nagyon érdekel.

A legtöbb lánynak sokkal vékonyabb ott a bőre, ezért van. :D

2017. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!