Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket nem zavar ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha már aludni akartok és a barátnőtök még a telóját nyomkodja vagy vmit csinal és nincs sötét a szobában? 25f

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mindig előbb alszik a párom, mint én.

Én mindig filmezek, telefont nyomkodom, kontrollerrel játszom ami azért hangos kattogtatás.

Sosem zavarta, sőt. Ő szokott új játékot mutatni nekem, hogy még véletlenül se unatkozzak azért, mert ő korábban alszik nálam.

2018. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szereted egyáltalán, vagy csak úgy eltűröd, mert nincs más?
2018. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nem. azért mert én alszok nem kell mindenkinek hozzám alkalmazkodnia.

tegyél be füldugót, szemfedőt, és nem látod, nem hallod. ő meg vegye le kicsit a fényerőt és a hangot. ennyi.

2018. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nálunk sem zavar senkit. Én még égő villany mellett is el tudok aludni, ha fáradt vagyok.
2018. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem, és most miért üljön tök sötétben, ha nem bír aludni?


Mert sok helyütt nem opció az, hogy az éber fél kinn marad, mert az álmos meg hisztizik, hogy "nem alszik velem együtt".

De minek kell ott szobrozni a másikkal, ha NEM vagyok fáradt még?!

2018. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy némítsa le, ennyi.

Mi mindketten szoktunk még nyomkodni, ha épp nem tudunk aludni. Általában ha egyikőnk lerakja, akkor a másik is (hacsak nem kukorékol nagyon), de egyébként meg simán egymásnak háttal fordulunk ilyenkor, és máris nem zavaró a fényerő.

2018. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Röcsögei Péter ***** válasza:
Nekem soxor este 10-kor jött haza a barátaitól, és akkor kezdett pl mosogatni. 3.30-kor keltem. Behallatszott az edényzaj meg a víznyitogatás. Párszor beszéltünk erről, azután kitettem.
2018. márc. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
@17 :'D Micsoda szerelem lehetett ez... :D Persze csak ha nem trollkodsz. :D
2018. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért kellene neki is aludnia, mert te már alszol? Halkítsa le, vagy nézze fülessel, de hagy legyen még ébren ha akar. Ne kelljen már azért lefeküdnie aludni, mert te már alszol!
2018. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Phantunnel válasza:
Szerencsére nálunk nincs ilyen, de simán zavarna. Ha így viselkedne, én már rég átmentem volna másik szobába aludni. Senkinek se tűrném el, hogy ne hagyjon aludni.
2018. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!