Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tűrnétek ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnétek ilyen esetben, hogy a férjetek nem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Szóval dióhéjban azt történt, hogy decemberben új lakásba költöztünk.Nem rég kiderült, hogy amíg mi dolgozunk a tulaj feljár néha lezuhanyozni, megreggelizni, tévézni... persze a tudtunk nélkül. Amikor megtudtuk én egyből költözni akartam, de a férjem imád itt lakni. Közel a munkahelyünk, belvárosban van, én is szeretek itt lakni, de ezt akkor se nyelhetjük be ilyen simán. Mi fizetjük rendesen a víz, gáz számlát.. spórolunk a kaján, hogy kifizessük Neki a havibért Ő pedig meglop?? Abban a percben el kellett volna költöznünk, de csak a kulcsot kértük el Tőle, még a férjem elbeszélgetni se volt hajlandó Vele, csak nevetett az egészen.

Most már nincs kulcsa, de én nem érzem magam biztonságban, mert mi van, ha lemásolta a kulcsokat??

Szeretnék elköltözni innen, de a férjem szerint túl reagálom és ez nem a világ vége.

Még hosszasan írhatnék erről, de nem akarom senki idejét rabolni.

Ti mit tennétek a helyemben?


2014. jún. 23. 18:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljetek zárat! Ha hivatalosan, bérleti szerződéssel laktok ott, akkor megtehetitek!
2014. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám a tulajnak, hogy ez így nem állapot. Valamint megpróbálnék a páromra is hatni. Ha mégsem megy, akkor költöznék el onnan, ha kell egyedül.
2014. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%

Még annyit, ha nem cseréltek zárat, akárhova költöztök, ugyan úgy bejárhat a tulaj amikor nem vagytok otthon!


A költözés nem megoldás! Nyugodj meg! Ne hisztizz! Az semmit sem old meg.


Még egyszer, zárcsere!!!

2014. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
3%
#1: Szerinted Magyarországon kinek van hivatalos, bérleti szerződése? :D :D :D
2014. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A zárcsere jó ötlet, köszönöm.De attól még ugyan ez az ember lesz a tulaj és én nem szívesen fizetek Neki havi 120 ezret. Ez előtt is albiban laktunk, de sose fordult ilysemi elő. Szerintem egy normális ember ilyet nem tesz.
2014. jún. 23. 18:56
 6/33 anonim ***** válasza:
4-es, akkor feljelentem a tulajt! Ne félj, mindjárt hozzájárul a zárcseréhez!
2014. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%

1. Az érdekelne legkevésbé, hogy mennyivel több a rezsi miatta, ez mindennek az alja hogy idegen járkál a lakásomba fürdeni, az engedélyem nélkül!


2. Költöznék, és ha a férjem akar, maradhat. ÉN nem maradnék egy nappal sem tovább.


3. Ha nem volt szerződésünk, megemlíteném a pasasnak, hogy ha még egyszer feljön, amíg ki nem sikerül cuccolni, feljelentem!

2014. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Nézd kérdező, ha a zárcsere nem nyugtat meg téged, akkor tényleg csak a költözés marad. Győzd meg a férjedet is.
2014. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Van szerződésünk, de a férjem ezzel az egésszel nem akar foglalkozni. Neki jó itt, szeret itt lakni és a többi nem érdekli. Néha olyan csőlátása van!
2014. jún. 23. 19:00
 10/33 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy te méssz, aki akar mehet veled!
2014. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!