Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltűrnétek ha ledisznózna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűrnétek ha ledisznózna a férjetek?

Figyelt kérdés
A párom egyik este berúgott, és poénból ledisznózott. Hozzá kell tennem lefogytam 25kgot, és 167cm, 65 kg vagyok, sokat mozgok, az alakom szerintem rendben van. nincsenek önértékelési gondjaim. Talán azt akarja, hogy rosszul érezzem magam a bőrömben? N
2014. jún. 20. 15:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

Igen, bár ha részegen mondta, nem hiszem, hogy motivált lenne bármi furfangban, hiszen részeg volt.


off: én 158cm vagyok, 49kg, az exem egy csomó ruhámra azt mondta, hogy kövér vagyok bennük, szakításunk után egy évvel tudtam magamra ismét csinos nőként tekinteni, pedig láttam a tükörben, de neki hittem inkább...


27L

2014. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%
Ha részeg, akkor nem tudja hogy mi szalad ki a száján. Kérdezz most rá, biztos nem gondolta komolyan.
2014. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
8%
Dobj le még 8-at.
2014. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Szex közben disznózott le vagy csak úgy a konyhában?
2014. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Akkor sem, ha részeg. Viszont én nagyon érzékeny vagyok erre, biztos nem tudnám poénnak venni.
2014. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Kösz, igen még tervben van 4 kg, semmi több, de most 2 gyerek után jobban nézek ki mint előtte. Amúgy este zuhanyozás közben mondta.
2014. jún. 20. 15:31
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
Részeg embertől nem szabad felvenni semmilyen sértést. De azért józanul emlékeztesd őt, mennyire otromba volt veled.
2014. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Én a részegséget sem tűrném el, ha csak nem valami nagyon kirívó történés volt, a többi csak hab lenne a tortán.
2014. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

És nem ez volt az első eset, mondta már józanon is, hogy olyan kövér vagyok, hogy nem férek rá a képre.

Ez kb 1 hónapja volt.

2014. jún. 20. 15:36
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
Én kifejezetten a disznó kategória vagyok, de így sem tűrném el, hogy ilyet mondjon rám a párom! Ha pedig kifejezetten azért tenné, hogy bántson, vagy hogy az önbizalmamat rombolja le, biztos nem maradnák vele. És a Te esetedben még csak alapja sem volt hozzá!
2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!