Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltűrnétek ha ledisznózna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűrnétek ha ledisznózna a férjetek?

Figyelt kérdés
A párom egyik este berúgott, és poénból ledisznózott. Hozzá kell tennem lefogytam 25kgot, és 167cm, 65 kg vagyok, sokat mozgok, az alakom szerintem rendben van. nincsenek önértékelési gondjaim. Talán azt akarja, hogy rosszul érezzem magam a bőrömben? N
2014. jún. 20. 15:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%

Akkor miért vagy vele? A házasságnak nem az az alapja, hogy szeretjük, tiszteljük és elfogadjuk a másikat?

Szeretsz szenvedni?

Ne, ne a gyerekekkel takarózz...

2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%

ugy kell neked.

En reszeg disznoval biztos nem zuhanyoznek.

Amugy, gondolj bele, mikor 25 kg-val nehezebb voltal, akkor mit gondolhatott, csak epp nem mondta.

Olcso kifogas, reszegen nem tudni mit mondanak. Na de mint irtad, jozanul is mondta. nem, nem turnem el, repulne.

2014. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%

egy azz, hogy részegen ne jöjjön haza, de mind1.

az, hogy ledisznóz, gratulálok neki, ezek szerint sokkal kövérebb voltál mikor összejöttetek (vagy szülés után ) és fogytál sokat! az, hogy ivott és azért mondta, hüle kifogás! van egy mondás: a részeg ember meg a gyerek őszinte!!!

2014. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Szerintem az utolsó férfi és nem tudja milyen 9 hónapot áldott állapotban élni. A 2. terhességem alatt 90kg, de 1 éven belül le is ment. Amikor megismerkedtünk is 60-65 között voltam. nem volt kilóban különbség, de akkor nem sportoltam semmit és másmilyen volt az alakom. A részeg ember mindig hazudik, mert nem akar lebukni.
2014. jún. 20. 15:58
 15/36 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ezek szerint jó így neked, hogy szarba se vesznek és nem tisztelnek. Sok boldogságot, továbbra is.
2014. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok és nő!

a részeg ember hazudik?

ja akkor biztos azt akarta mondani: édesem, nagyon büszke vagyok rád, baromi csinos és dögös lettél és gyere csináljuk a zuhany állat te istennő?!


majd ha még párszor megaláz szóban, majd észheztérsz..ja nem akkor sem, mert a gyerekek, aztán szülsz még 1-2-t neki, hátha megváltozik!

2014. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 acelsziv ***** válasza:
85%
Csak nyugodtan mondd meg neki, hogy egyik szeretőd sem panaszkodott az alkatodra...
2014. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
97%

Én ha kövér lennék, ha a másik részeg, ha józan SEMMILYEN esetben sem fogadom el, hogy ledisznóznak.


Nem vagyok senkinek a kapcája.

2014. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%
Hogy tessék? Hogy mi?! Olvastam a kommentek között, hogy nem először, és mostanában is mondta, 1 hónapja. Na most. Kérdezz már rá, hogy ugyan, életem értelme, csak nem féltékeny vagy, hogy más pasi megnéz? Merthogy eléggé jól nézek ki. Csak úgy mondom. Most szólj, ha neked nem kellek, mert amikor a gyerekekkel voltam a játszón épp randira hívott egy elvált apuka. Még van esélyem a határozott "nem"et legközelebb igenre változtatnom. ... Tuti jönnék neki valami ilyennel. Legyél büszke rá,milyen csinos vagy! Semmi oka, joga nem volt rá, hogy ledisznózzon. Ez nem vicces.
2014. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Már azt sem tűrném, hogy berúgjon. Normális férjem van, így ez fel sem merül. Mindenki azt viseli el, amit választ és amit utána hajlandó elfogadni. Te ezt választottad, és vele élsz. Vagy változtatsz, vagy elfogadod. A te dolgod. N30
2014. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!