Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tűrnétek ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnétek ilyen esetben, hogy a férjetek nem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Szóval dióhéjban azt történt, hogy decemberben új lakásba költöztünk.Nem rég kiderült, hogy amíg mi dolgozunk a tulaj feljár néha lezuhanyozni, megreggelizni, tévézni... persze a tudtunk nélkül. Amikor megtudtuk én egyből költözni akartam, de a férjem imád itt lakni. Közel a munkahelyünk, belvárosban van, én is szeretek itt lakni, de ezt akkor se nyelhetjük be ilyen simán. Mi fizetjük rendesen a víz, gáz számlát.. spórolunk a kaján, hogy kifizessük Neki a havibért Ő pedig meglop?? Abban a percben el kellett volna költöznünk, de csak a kulcsot kértük el Tőle, még a férjem elbeszélgetni se volt hajlandó Vele, csak nevetett az egészen.

Most már nincs kulcsa, de én nem érzem magam biztonságban, mert mi van, ha lemásolta a kulcsokat??

Szeretnék elköltözni innen, de a férjem szerint túl reagálom és ez nem a világ vége.

Még hosszasan írhatnék erről, de nem akarom senki idejét rabolni.

Ti mit tennétek a helyemben?


2014. jún. 23. 18:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Birtokháborításért is feljelentheted a jegyzőnél! Nem rendőrségi ügy, mert nem magánlaksértés.


Ezek után én költöznék a helyedben, már ha nő lennék!


De férfiként másként rendezném az ügyet. Semmit nem merne a tulaj tenni, annyi vaj van a fején!

2014. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nálunk is van kulcsa a főbérlőnek, de SOHA nem járt be a tudtunkon kívül. Ha a távollétünkben az engedélyünkkel be is jött, mindig felhívott előtte, hogy most jön. Nálunk jól jön, hogy van kulcsa, ha elutazunk megöntözi a virágokat, kiengedi a kutyát ilyenek.


De ha egyszer is bejönne az engedélyünk nélkül, tuti zárat cserélnék.

2014. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
60%

"idegen járkál a lakásomba fürdeni, az engedélyem nélkül! "


Nap vicce ez a komment :)

2014. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eladtuk a lakásunkat anno, én is pár hónapig albérletben laktam. Az első albérletet a bátyám intézte. Első nap pakolászok, hirtelen hallom, hogy zörög a zár és jön a gyengeelméjű tulaj, magyarázz ott és bejelenti, hogy lehet holnap is jön. Hát én aznap költöztem, a bátyám a mai napig nem érti, mi volt a bajom.
2014. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet esetén a birtokvédelem joga a bérlőé!


Semmi mást nem kell tenni, mint a jogaitoknak érvényt szerezni!


Ha ennyi nem elég, mást már nem tudok mondani!

2014. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

A legelemibb dolog, hogy beköltözéskor zárat kell cserélni!


Ha ezt nem teszi meg minden bérlő, akkor nemhogy a főbérlőnek, de minden korábbi albérlőjének is lehet kulcsa a lakásotokhoz!

2014. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
51%
Legyél már egy kicsit nő! Nutellacsík a férjed törölközőjére, bugyikat dobd a kanapéra, hányj bele az ágyba és fogd rá a nyuszira.
2014. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Cseréljetek zárat. Ha tényleg annyira hiperszuper ott lakni nem kell költözni. Csak zárcsere:)
2014. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
27-es, hogy te milyen hasznos tanácsokat tudsz adni! Teljesen elvarázsoltál!!!
2014. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Figyeljen a nyájas kérdező, mert olyat írok, amin a fél GYK meg fog lepődni.

Önt bérlőként megilleti a birtokvédelem. A birtokjog pedig "erősebb" jog, mint a tulajdonjog. A tulajdonos - a bérlő tudtával - jogosult az ingatlan ellenőrzésére. De csak úgy bejárkálni MÁS birtokára nincs joga.

A kedves tulajdonos itt egyértelműen birtokháborítást követ el, amely egyszerűen orvosolható: igen, zárcserével. Tessék lecserélni a zárat, ha már a férjét nincs mersze normálisra cserélni.


(Megjegyzés: valaki említette, hogy Mo-n nem nagyon van érvényes bérleti szerződés. Neki mondanám, hogy a bérleti szerződés szóban is létre jöhet.)

2014. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!