Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tűrnétek ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnétek ilyen esetben, hogy a férjetek nem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Szóval dióhéjban azt történt, hogy decemberben új lakásba költöztünk.Nem rég kiderült, hogy amíg mi dolgozunk a tulaj feljár néha lezuhanyozni, megreggelizni, tévézni... persze a tudtunk nélkül. Amikor megtudtuk én egyből költözni akartam, de a férjem imád itt lakni. Közel a munkahelyünk, belvárosban van, én is szeretek itt lakni, de ezt akkor se nyelhetjük be ilyen simán. Mi fizetjük rendesen a víz, gáz számlát.. spórolunk a kaján, hogy kifizessük Neki a havibért Ő pedig meglop?? Abban a percben el kellett volna költöznünk, de csak a kulcsot kértük el Tőle, még a férjem elbeszélgetni se volt hajlandó Vele, csak nevetett az egészen.

Most már nincs kulcsa, de én nem érzem magam biztonságban, mert mi van, ha lemásolta a kulcsokat??

Szeretnék elköltözni innen, de a férjem szerint túl reagálom és ez nem a világ vége.

Még hosszasan írhatnék erről, de nem akarom senki idejét rabolni.

Ti mit tennétek a helyemben?


2014. jún. 23. 18:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
10! Sajnos én is ilyesmitől tartok, mert egy ilyen emberből bármit kinézek, de nekem annyira nem tűnik nagy formának! Inkább beteg embernek.
2014. jún. 23. 19:03
 12/33 anonim ***** válasza:

Hallatlan,h mik vannak!


Gondolom én ettől annyira rosszul lennék,h nem bírnék maradni.De nálunk a férjem sem.


Mindenesetre valóban lehet,h lemásolta,új zár a biztonság kedvéért.

2014. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Jól van na csak úgy elképzeltem ahogy jön ki a törülközőbe csavart manusz a fürdőszobából és szembetalálkoztok vele :D :D :D. Ha a férjed helyében lettem volna lehet adtam volna egy maflást neki :D


27/F

2014. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul,aki ennyire bemegy a másik intim szférájába,tuti,h kutat a holmitok között is.Érték tárgyaitokat ellenőriztétek?
2014. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
1. igazad van,de bérleti szerződés nélkül is cseréljetek nyugodtan zárat,nem ugrálhat ugyanis,mivel bérleti szerződés nélkül igencsak borsosan büntetik már a lakást kiadókat.
2014. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Zárcsere/rendőrségi feljelentés. Önkormányzatnál is kérnék tanácsot az okmányirodában még ezelőtt.
2014. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként érdekel az is,h hogy derült ki.Nem voltak a helyükön a dolgok,a szomszéd szólt stb?
2014. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Eleinte feltűnt, hogy pl olyan poharak vannak a mosogatóba, amiket reggel munka előtt mosogattam el, vagy például a hűtőből eltűnt a felvágott, pedig egyikőnk sem volt otthon egész nap. Ezért megkértem a szomszédnőt, hogy ha lát bárkit akkor hívjon fel, mert 5 percre van a munkahelyem és gyorsan haza szaladok, 2 nap múlva még csak épp, hogy beértem szólt, hogy a tulajt most látta a lépcsőházban. Mire hazaértem már szépen kényelmesen tévézett. Azonnal elzavartam és hívtam a férjem, hogy jöjjön haza pakolni, mert költözünk, de költözés helyett azóta is csak vitatkozunk.
2014. jún. 23. 19:22
 19/33 anonim ***** válasza:
Csövezik valakinél éjjel és félig otthon lakik? A holmijai hol vannak?
2014. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Lehet 21.,h egy nőnél lakik,neki meg azt mondja napközben dolgozni megy,közben meg hozzájuk jár enni és tv-ni.Nagyon beteg szerintem is és férjed is elég érdekes ezek után,h nem akar onnan menni.
2014. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!