Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tűrnétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnétek, hogy a férjetek így viselkedjen?

Figyelt kérdés

Elvárja, hogy a kávét és a reggelit az ágyba kapja.

9 körül elmegy dolgozni, délután hazajön, de kb negyed órát van itthon, aztán elmegy teniszezni, focizni, úszni vagy szaunázni a haverjaival. Este 8 körül hazajön, ha nincs meleg vacsora (tehát nem szendvics), akkor megy a cirkusz és a kiabálás.


Itthon semmit nem segít, mert ő fáradt (pl. ti lapátolnátok télen hajnalba a havat, ti vágnátok fel a tüzelőt, ti nyírnátok a füvet, takarítanátok a medencét, stb), több, mint 1 milliót keres havonta, de semmi pénzt nem ad haza, inkább dugdossa az irodájába, a kocsijába (amit 2-3 évente cserélget és nem néhány milliós darabokra), vagy különböző számlákon.



Ezt így meddig viselnétek el, ha Ti is dolgoznátok 8 órába, szóval nem háztartásbelik lennétek?


2014. szept. 28. 13:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
hozzá sem mentem volt ilyen férfihez
2014. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

drága, amilyen virágot szakítottál, azt szagold.....

mi szükséged neked erre a faszira? jó cselédnek lenni?

2014. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Bliztrix ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nincs gyermek, akkor most azonnal pakolnék és lelépnék. Amennyiben a te neveden van az ingatlan, akkor pedig lecseréltetném az összes zárat mire "hazajön" a motyóját meg kint az utcán megtalálhatná.

Természetesen a gyermek kérdés már egy kicsit bonyolultabb.

Ez csak az én véleményem. Mivel nem ismerlek titeket, illetve a teljes helyzetet, ezért nem biztos, hogy ez a megfelelő.

2014. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egy percig se, ha nem csinálja meg a "férfimunkákat", hólapátolás, fűnyírás, medencepucolás, akkor van pénze, vegyen fel valakit. Ha kiabálna, mert nincs meleg vacsora, megmondanám, hogy én már ettem egyedül, mivel nem volt kivel, gondoltam ő is megoldotta. Miért mentél bele ebbe?
2014. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem az anyámról.
2014. szept. 28. 13:20
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha otthagyod sem fog sokaig sajnalkozni a dolgon, a penzt es a szabad eletet jobban szereti nalad.
2014. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem ad penzt? akkor te fizeted a szamlat,az etelt es minden koltseget?

regebben is ilyen volt vagy csak mostansag?

Amugy meg elvalnek aztan nm telne neki ilyenekre... akarhogy szeretnem nem erdekelne.. felesegul vett el vagy cselednek?

2014. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Én antifeminista férfi vagyok de szerintem a férjed egy lusta disznó és követelődző tapló. A hólapátolást, fűnyírást, tüzelő aprítását eleve a férfinak kellene végeznie mert azok nehezebb fizikai munkák. A reggeli meg kávé ágyba hozását meg senki nem várhatja el. Adj neki ultimátumot hogy vagy ő is segít a ház körül vagy beadod a válási papírokat.
2014. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%

Kozben eszembe jutott az atlag magyar no mit valaszolna a kerdesre:

Azonnal hagyd ott, szemet egy alak lehet! ...a telefonszamat azert leirnad?

2014. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
lelépnék. ez egy majom. egye meg a pénzét
2014. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!