Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meddig tűrnétek a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tűrnétek a harmadik fél szerepét?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve van viszonyom egy nős emberrel. Állítja, hogy nagyon belém szeretett. Hetente 1,2x szoktunk találkozni a lakásomon, olyankor min.3-4 órát együtt töltünk. Viszont minden nap látom, egy környezetben vagyunk. Kb. 1 hónapja a felesége is tudja, de nem csinált patáliát, mivel nem ellensége saját magának. A férfi felhozta a válást, de azt mondta nem tud lépni, mivel közös a vagyon, amibe a nő nem tett bele semmit és gyerekei kitagadnák, mert fiatalabb vagyok náluk.

2018. aug. 13. 01:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ja jo kifogasai vannak. Szereto vagy es ennyi!

N26

2018. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Szóval a feleségének odaadta a fél vagyonát, de miattad nem lenne hajlandó lemondani róla. Látod, ennyit érsz neki...
2018. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

# 1: Meg a csajnak is.

1/2 év ismeretség után felrúgni egy felépített életet, kitudja mennyire lesz tartós a veled való kapcsolat. Lehet holnapután találsz valaki mást, egy fiatalabbat, aztán a f....szi meg két szék közül a pad alá esik.

Választottál volna egy solo férfit akkor most nem lenne ilyen gondod.

2018. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Fish1 ***** válasza:
100%
Csak kifogások, nem akar válni, neki kényelmes ez. A feleség biztos, hogy tudja, vagy csak a pasi mondta ezt? Nekem azért furcsa, hogy a nő ennyivel elintézné, hogy semmit se szól szinte.
2018. aug. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak fázisai egy ilyen kapcsolatnak.Az elején izgi,meg van egy kis rózsaszín köd,aztán ahogy ez elmúlik,normális esetben ráeszmélsz arra hogy az a pasi aki kifogásokat gyárt,párhuzamosan visz 2 kapcsolatot,hazudik mindenkinek,kényelemből nem lép,az egy igazi lúzer.Amúgy is milyen kapcsolat az,együtt élsz valakivel,de közben valahol érzéseket táplálsz egy másik iránt,mennyi önbecsülése lehet egy feleségnek,aki mindezt hagyja.. Még ha válás is lenne,állandóan a gyerekeihez futkosna,az ex érzelmileg manipulálná,háttérben áskálódna,nem lenne nyugodt életetek,gondolom ez nem hiányzik neked.Még ha nehéz is szakítanod,1évnél tovább nem szabad az ilyenre időt pazarolnod,és fogd fel ezt tanulópénznek.
2018. aug. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Én már ott nem tűröm, amikor fel akar szedni. Te beéred heti 3 órával, de nekem azért ennél magasabbak az igényeim.

A felesége nem hisztizik, mert megszokta. Te lehetsz a sokadik hobbipunci, aki kiderül. Persze, hogy nem válik, hisz a pénzt szereti, nem a férjét.

A férj se válik, bolond lenne. Minden sarkon lehet találni olyan kis cafatot, aki szerető lesz. De az olyan feleség ritka, aki ezt békén tűri, és másnap is kimossa a gatyáját. Az ilyen feleség kincs, meg kell becsülni. Nem véletlenül övé a fele vagyona.

Te meg buta vagy, ha azt reméled, hogy nyújtasz annyival többet, mint az előző szeretői, hogy érted elvàlik. Érzelmekről nem írsz te se, csak pénzről. Ő volt már szerelmes, tudja, hogy ez is gyorsan elmúlik, mint a többi. Jön másik. Ezért ugyan nem fog lemondani a vagyonról, a gyerekeivel a kapcsolatról, a társadalmi pozícióról, stb.

2018. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne nagyon tűrd,mert ebből semmi nem lesz.
2018. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Te egy uritozsak vagy kb. Szoval kuss a neved, ember sem vagy.
2018. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
#6: tokletesen leirta.
2018. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerető vagy, ez ezzel jár.

- hazudik hogy nincs szex a nejével, hogy külön alszanak

-hazudik hogy szeret

- soha enm fog elválni

- soha nem fog feleségül venni, mert nem bízik benned


Nekem is voltak szeretőin, egyben sem bíztam meg, jogosan. Aki hajlandó egy nős pasival kurni az senni perc alatt képes megcsalni, lecserélni, váltani.

Nincs is ezzel semmi baj, szeretői viszonyról ezt tudni kell, ismerni kell a játékszabályokat. Egy szeretőnek tudni kell hol a helye, egy szekrényben mint egy szexbábu és ha kell akkor előszedik.

2018. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!