Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meddig tűrnétek a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tűrnétek a harmadik fél szerepét?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve van viszonyom egy nős emberrel. Állítja, hogy nagyon belém szeretett. Hetente 1,2x szoktunk találkozni a lakásomon, olyankor min.3-4 órát együtt töltünk. Viszont minden nap látom, egy környezetben vagyunk. Kb. 1 hónapja a felesége is tudja, de nem csinált patáliát, mivel nem ellensége saját magának. A férfi felhozta a válást, de azt mondta nem tud lépni, mivel közös a vagyon, amibe a nő nem tett bele semmit és gyerekei kitagadnák, mert fiatalabb vagyok náluk.

2018. aug. 13. 01:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Sosem értem az ilyen rib.ancokat (már bocs, kérdező), akik nős férfiva kezdenek. Mégis mit várnak? Eleve csalja a feleségét, szóval gátlástalan tahó és nem hűséges, és vele gondolkozol komoly kapcsolatban? Mondjuk zsák a foltját, tuti összeillenétek, ha te is képes lennél szétbarmolni egy családot , mert viszket a pi.nád!
2018. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Bele se mennék.
2018. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálok kapcarongy lenni...
2019. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Házas pasinak csak akkor szabad kezdeni, ha te sem akarsz többet.
2019. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

H most erre mit lehet írni?

Nekem is volt nős pasim, de neki biztosan tudtam hogy rossz a házassága és válni fognak. Ők váltak is!

2019. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a pasas egy genius. van egy felesege aki nem torodik azzal, ha csalja.

es van egy kis fiatal szeretoje , akinek meg sajat lakasa is van es eleg neki ha 3-4 orat kefelnek es haza megy es ennyi.

komolyan ezt, h csinalta?


ha nem szeret annyira, h aldozatokat hozzon az nem szerelem, az csak szexualis vonzalom, amit irantad erez !


Voltam hasonlo helyzetben. Viszont mi evente 3szor talalkoztunk es akkor kb 2 napot toltottunk egyutt es nem az egeszet agyban. Mindig hercegnokent bant velem ! Viszont nekunk kozos eletet nem lehetett elkepzelni. A gyerekek kicsik voltak, o masik kontinensen elt stb...

En nem is akartam, h akarmilyen aldozatot hozzon ertem, mivel a mi helyzetunkben nem lehetett. En kertem mindig, h torolje a ki a beszelgeteseinket idorol idore, mivel nem akartam, hogy a felesege megtudja. Tudom, h en is onzo voltam, kaphatom az iveket, h elcsabitottam. De nem kesobb mondta, h otthol is voltak egy szeretoi. Nem en voltam az egyetlen neki !


Tehat tanulsag es egy eleted egyik legjobb tanacsat kapod most ! Dobd ki ! Nem kell neked egy venember. Elotted az elet keress magadhoz valo normalis fiut ! Ne hagyd,h pletykak keringjenek rolad es beszennyezd a johiredet a kozossegben !!!! Hidd el nekem, ha te kidobod majd keres masikat maganak rovid idon belul es akkor majd mast izelget heba-hoba.Neki tok mindegy csak a szexualis vagyat akarja kielegiteni. LEgyen buszkeseged es szeresd magad !

2019. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!