Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Észre vagy szívre hallgassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre vagy szívre hallgassak?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk házasok a feleségemmel. Teljesen odaadó nő, a szex kifogástlan, teret ad a hobbimnak, nem akar megváltoztatni. És elmondhatatlanul szerelmes belém. Gyerekünk még nincs. Azonban a kapcsolatunkban úgy érzem ő a gyerek, nem viselkedik felnőttesen, kb. mindent én intézek vagy csinálok: háztartás vezetése, számlák befizetése, kaja készítés mindkettőnknek stb.


Félek ha elmennék egy hónapra, komolyan romokban állna a ház :) Ő csak így “elvan”, mert majd én úgyis elintézek mindent. Azt vettem észre, hogy bárkivel beszélgetünk (feleségem családja, én családom, barátaink), valahogy nem veszik komolyan a feleségemet. Beszélgetésnél mindenki csak velem tartja a szemkontaktust, ő mintha ott sem lenne.


Sajnos megcsaltam. Sok lelkizést követően a feleségem hirtelen felnőttessé vált, azóta kiveszi a részét a közös terhekből, feladatokból.


Én a váláson gondolkozok, de így, hogy mindent megtesz újabban, nekem még jobban lelkiismeretfurdalásom van. Részemről a szerelem már átlényegült barátsággá.


Más mit tenne a helyemben? Életkort is írjatok. (én: 33F)


2019. jan. 7. 16:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%
Cuki nő?Szegény nő.Ahogy kérdező jellemezte a felesége viselkedését,a legtöbb férfi azt mondaná rá,hogy motiválatlan,tesze-tosza,egyedül semmire nem képes,életképtelen,láthatatlan nő.Ami unalmassá,és lagymataggá teszi.Itt ezen az oldalon is szana szét szedtétek volna,ha a nő kérdez,és így írja le magát.Igen csak meglepődtem.Akkor van esélyem még a világban😂
2019. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor szoktak párterápiát, stb. javasolni. Nézz utána, hátha a közeletekben van ilyen, ehhez hasonló és tudna segíteni. Persze, a feleségeddel együtt. Hátha megmenthető még a házasságotok.
2019. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj,hogy most kezdett el teperni a felesége,de még így is hiányzik a tűz,holott minden adott.21/22
2019. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi nem 22.20/21
2019. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, hogy a feleséged találhasson egy olyan férfit, aki tudja szeretni és tisztelni.
2019. jan. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már akkor ki kellett volna lépned amikor megcsaltad... Szép napot
2019. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Megcsalás előtt kellett volna válni. Így most egy gyerekes gerinctelen csaló és egy életképtelen gyerek lettetek. Erre nem lett volna szükség.
2019. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Gusztustalanul viselkedsz, csak te, te, te és te. Ne akard már bemesélni, hogy a feleséged érdekeit nézed, meg őt nem akarod megbántani. Önző vagy és csak saját magaddal foglalkozol, hiszen leírtad már, hogy valójában azért nem hagyod ott, mert még egy olyan nőt nem találsz, aki feltétel nélkül szeretne téged.

Te pedig egy ilyen embert átversz, megalázol és kihasználsz. Ha egy csöppnyi szeretet vagy tisztelet lenne benned iránta, elválnál tőle, hogy találhasson egy olyan férfit, aki viszonozná a szerelmét, és aki boldoggá tenné őt. De nem fogod, mert oda lenne a kényelmed, és az egódnak is fontos, hogy rajongjanak érted.

2019. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!