Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon a szívre vagy az észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a szívre vagy az észre hallgassak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van kialakulóban valami egy lánnyal, 2 órányira lakik vonattal, heti 2-3 napot mindig találkozni tudnánk, de akkor is 2 óra is 2 óra így hétköznapi találkozók nem igazán lehetnek. Az utazás költsége az most jelenleg nem tétel az nem érdekes.


Most könnyű lenne azt mondani, hogy keressek itt helyben valakit, ugye már a szív diktál és őt akarom, viszont félek a jövőben ez még okozhat komolyabb szív fájdalmakat.



2018. ápr. 18. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora dilemma. Találkozzatok párszor, aztán eldől érdemes-e energiát és időt szánni rá.
2018. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Én az eszemre szoktam -hibásan-, te hallgass a szívedre. Csak ügyesen! :D
2018. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
A szívre, mindig a szívre. 🙄
2018. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Én a "dupla D" módszert ajánlom neked is: "Dugd és Dobd!"
2018. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

1300 km van párom és köztem! Háztól házig járattal 20 óra.

Nem tudom, hány évesek vagytok, ha nagyon fiatalok, akkor lehetnek gondok. Felnőttebb fejjel megoldható, áthidalható.

2018. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szívre sosem szabad hallgatni, de most ebben nem értem mi a dilemma. Ha nem zavar a költsége az utazásnak, akkor találkozz vele.
2018. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

A szívre és az észre. Ha, csak az egyik diktál, abból csak gond lesz ill. elfojtás. Mindkettőnek dolgoznia kell, egyforma súlyban.

Egyébként én értem mire gondolsz. Erre van egy jó mondásom: nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Vagyis minden megoldható. Lehet nehezebben, de egy igazi szerelem számára nincs akadály, vhogy csak lesz, megoldjátok, ha úgy alakul.

2018. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem hallgass arra amit a farkad diktál, jobban tudja mi a jó neked.

A szív csak fájdalomba taszít, az ész csak frusztrációba.

2018. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig csakis a szívedre hallgass!
2018. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az a baj, hogy én egy végtelen elveszett romantikus lélek vagyok. Nálam nincs olyan hogy 1-2x találkozunk, aztán áhh bocsi ez nem működik, én ha találkozunk akkor megcsókolom illetve összejövök vele, ilyen a jellemem végtelen mód kedves bókoló odaadó stb ember vagyok minden lány tud azonosulni velem.


Viszont ez a dugd meg módszer szintén lehetetlen nálam, nálam csak szerelemmel működik ez, és rettegek, hogy mikor nagyon bele szeretek a hétköznapok borzasztóak lesznek a hiányától. Bár igaz naponta kb 4 óra szabadidőm van munkán kívül 18.00 tól 22.00 ig szóval úgyse tudnánk valami sokat együtt lenni hétvégén meg péntek délutántól vasárnap estig.



Igazából van egy kapcsolat fóbiám az előző kapcsolatom miatt, én végtelenségig tűrök tűrök az előző kapcsolatomban csak 1 év arról szólt hogy nem működött az egész és már réges régen szakítani kellett volna én pedig kitartottam, ha megint kifogok egy ilyet megint éveim mehetnek rá.

2018. ápr. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!