Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti észre vagy szívre hallgatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észre vagy szívre hallgatnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 csaj között sodrodok, mindkettővel közös a vonzalom, viszont mindkettőt másképp kedvelem. Az egyiket nagyon szeretem, őt választanám, ha a szívemre hallgatnék, nagyon aranyos, kedves, bohókás, szeretnivaló csaj, csak nagyon messzi lakik (170km), és távkapcsolat lenne belőle. Pedig nagyon szeretem. Ha az eszemre hallgatok, akkor egy másik lányt választanák. Szintén nagyon aranyos, bér elég nagyszájú lány, nagyon közel lakik, rengeteg dologban hasonlítunk, vele a közeli lakhely miatt sokkal esélyesebb lenne a dolog, és bár vonzódok felé is, de sokkal kevésbé mint a másik lányhoz. Ti az eszetekre vagy a szívetekre hallgatnátok?

Én a szívemre fogok szerintem, hiába a nagy távolság, valahogy csak megoldjuk. Ti hogy döntenétek?



2017. okt. 4. 04:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdést olvastam el, de ha két ember között vacillálsz, akkor ne válaszd egyiket se, mert egyik se annyira fontos számodra, hogy valamelyik válaszd a másik helyett, ergó egyiket se szereted. Ennyi. Keress egy harmadikat. Egyébként a lányoknak baromi rossz érzés lehet, ha ez kiderül. Nekem volt már benne részem sajnos.
2017. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyértelmű, akkor inkább egyiket se válaszd.
2017. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2017. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
semelyiket az egyik csaj nyivákolni fog hogy keveset találkoztok, a másik meg azért mert nem szereted eléggé
2017. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az akivel távkapcs lenne 21, a másik 22, én 21 vagyok.

Lehet igazad van, ls baj lenne neki a távjapcs. Neki olyanra van szüksége, aki ott van vele minden nap, mert nagyon magányos. A másikrol pedig tényleg lemondtam, nem volt felé az az igazi vonzalom.

2017. okt. 4. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatba ne menj bele. Az fából vaskarika. Van is valakid, meg nincs is.
2017. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!