Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Észre vagy szívre hallgassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre vagy szívre hallgassak?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk házasok a feleségemmel. Teljesen odaadó nő, a szex kifogástlan, teret ad a hobbimnak, nem akar megváltoztatni. És elmondhatatlanul szerelmes belém. Gyerekünk még nincs. Azonban a kapcsolatunkban úgy érzem ő a gyerek, nem viselkedik felnőttesen, kb. mindent én intézek vagy csinálok: háztartás vezetése, számlák befizetése, kaja készítés mindkettőnknek stb.


Félek ha elmennék egy hónapra, komolyan romokban állna a ház :) Ő csak így “elvan”, mert majd én úgyis elintézek mindent. Azt vettem észre, hogy bárkivel beszélgetünk (feleségem családja, én családom, barátaink), valahogy nem veszik komolyan a feleségemet. Beszélgetésnél mindenki csak velem tartja a szemkontaktust, ő mintha ott sem lenne.


Sajnos megcsaltam. Sok lelkizést követően a feleségem hirtelen felnőttessé vált, azóta kiveszi a részét a közös terhekből, feladatokból.


Én a váláson gondolkozok, de így, hogy mindent megtesz újabban, nekem még jobban lelkiismeretfurdalásom van. Részemről a szerelem már átlényegült barátsággá.


Más mit tenne a helyemben? Életkort is írjatok. (én: 33F)


2019. jan. 7. 16:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy akivel megcsaltad, jobb-e nála bármivel is?Ez a nő nem ezt érdemelné.
2019. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat ne haragudj, de ha neked minden jo lenne egyebkent, de hianyzik a tuz, akkor nem kellett volna megnosulnod, ne gondold, hogy barkivel is leszel kapcsolatban, 10-20 even keresztul folyamatosan langolni fogsz. Mindig egyszer jobban eg a tuz, maskor meg kevesbe, fel kell eleszteni, te pl. mit teszel erte, hogy lobogjon? Es hogy o jobban erezze magat?


Ne haragudj, de ha neked ennyi eleg egy valashoz (fel ev utan!!!!) akkor te vagy a gyerekes aki csak az elso problemaig kepes komolyan venni az igeretet, jatszadozol itt az erzeseivel. Az is elegge gyerekes, es gerinctelen, hogy megcsaltad. Nem kifogas, hogy nem intezte a kozos ugyeket, eleg lett volna talan beszelgetni rola, hogy dragam , orulnek, ha kozosen fizetnenk a csekkeket, heti par alkalommal te keszitenel nekem vacsit, heti egyszer tied a porszivozas, en mosogatok, stb...


Teljesen jogos a lelkiismeretfurdalasod, es meg ha egyszer el is mulik, akkor is gorenykent viselkedtel. Szegeny no jobbat erdemel, minthogy igy megalazzak.

2019. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válj el. Egy ilyen cuki nő megérdemli, hogy igazán szeresse valaki. Egy nálad sokkal jobb ember. És biztos lehetsz benne, hogy rövid időn belül meg is fogja találni, és boldogabb is lesz vele, mint veled bármikor. Lehet, hogy most szomorú, de pár hónap múlva már azt nem fogja érteni, hogy miért pazarolt el ennyi időt egy ilyen sggfejre. Szóval ne húzd az idejét, mert csak neki ártasz vele.
2019. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha jót akarsz magadnak (is), elválsz tőle! Eszedbe ne jusson lefeküdni vele!
2019. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szimpatikus volt, hogy azért szeret aki vagyok, nagyon ritkán veszekszünk, sosem volt fölösleges drámázás (az átlag kapcsolatokban sok van és ez egy életen át bárkit felőröl!), én egy harmonikus életre számítottam mellette. Ami igazából megvan, de valahogy ez így nekem kevés, nincs benne az a tűz.."


Te mekkora egy görény vagy. A saját "kényelmedért" képes voltál őt megfosztani attól, hogy egy boldog, szeretettel teli házasságban éljen? Szegény azt hitte, hogy megtalálta az Igazit, akinek csak ő kell, közben csak egy problémamentes házicseléd kellett neked otthonra. Az ellenségemnek se kívánom, hogy ezt a csalódást átélje, amit te okoztál neki. Légy vele rendes, és húzz el az életéből, pont eleget szivattad már. Legalább ebben legyen gerinced, ha már telibeszartad a hűségesküdet.

2019. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, amíg nincs gyerek és mindketten fiatalok vagytok! Mindkettőtöknek ez lesz a legjobb.
2019. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő előtt volt tüz?
2019. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne pocsékold a feleséged idejét, válj el.
2019. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból nem érdemes maradni senkivel. Talán így lesz alkalmatok megismerkedni az igazival! Engedd el a feleségedet.
2019. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
27%

Sokan ezen a fél éves házasságon vannak kiakadva.Nem is írta mennyi ideje jártak már előtte.


Van az úgy,hogy az ember rájön arra,hogy nem erre van szüksége.Bár gondolom már az esküvő előtt sem voltál túl biztos a dolgodban.


Én ùgy vettem ki a kérdező szavaiból,hogy akivel megcsalta az alkalmi volt,és ha elválna,akkor egyedül lenne.


Szerintem,ha valóban csak barátságot érzel,és a lelkiismeretfurdalás tart mellette,akkor válj el.Az ember nem akar leélni egy életet a barátjával(jobb esetben).A sajnálat se tart ösze örökké,inkább csak szenvedést okoz.


Miért vagy biztos benne, hogy nem találsz jobbat?Nem csak egy tud feltétel nélkül szeretni.Bár sztem lehet pont ez a bajod veled. Viszont felsoroltál jó pár hibáját is,lehet Neked nem tűnt fel.

Szóval talán nem lesz ilyen kifogástalan,de a tökéletlent is érezheted tökéletesen jónak, pont úgy ahogy van.


Váljatok el,aztán kezdjetek el járni.Na jó bocsi!

2019. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!