Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nem vett nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem vett nekem semmit, most ezt mire veljem?

Figyelt kérdés
Nem szeret ajandekozni, sosem szokott meglepni, de ez az elso karacsonyunk, mint hazasok. En egyforma ezust karkotot vettem, hogy mindkettonknek legyen, odaadtam mar egy hete. Amikor beszeltuk, hogy mit szeretnek, egy konyvet mondtam. Azt mondta, rendeljem meg, o majd kifizeti, de nekem igy nem kell, nekem is van parezer forintom, hogy kifizessem, tole szerettem volna valamit, akarmilyen aprosagnak orultem volna. Eljott a karacsony es nem kaptam semmit. Jogos, hogy rosszul esik?
2018. dec. 25. 08:25
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
25%
16-os vagyok! Csak egyszer az elején vettem neki, apróságot azóta nem. Ja, az öt év alatt kaptam már tőle olyat amiből a kertjében túl sok volt (zöldség stb). Igen, kicsit megalázónak érzem én is a helyzetet......
2018. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%
#31 Te aztán nagyra értékeled magad, hogy 5 éve egy ilyen senkivel vagy.
2018. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
89%

Mi sem ajàndékozunk egymàsnak a férjemmel. A gyerek viszont kap ajàndékot, ő még hisz a télapóban (ahol mi élünk, nem a Jézuska hozza az ajàndékot).

Nekem az ünnep lényege, hogy feldíszìtjük a fàt, finomakat eszünk, együtt vagyunk.

A nagyobb csalàd természetesen, ha hozzàjuk megyünk, kap aprósàgokat (pl apósom egy finom üveg bort kapott, a baràtnője kalligràfus készletet) de egymàssal àllandòan ùgy vagyunk, hogy màr előre röhögünk, hogy abszolùte nincs ötletünk, hogy mi kéne pont most karàcsonykor, ami nincs meg amùgy sem :) és nyugtàzzuk, hogy megint nem fogjuk megvenni az ixedik felesleges dolgot egymàsnak, amit aztàn vagy hasznàl a màsik, vagy nem. Szerencsére ebben nagyon hasonlóan gondolkodunk, de ez màr akkor is ìgy volt amikor megismerkedtünk. Így aztàn nem ért meglepetés :)

Szülinapra inkàbb szoktunk ajàndékozni, de csak ha épp van valami különleges kívànsàg amit amùgy a hétköznapi életben nem vennék meg, vagy sajnàlnàm rà a pénzt.

Szóval van karàcsony, de én egy dolog miatt vàrom : együtt a csalàd, nyugi van, és làtom a pici arcàn az örömet, ahogy kibontja az ajàndékait :) nekem ez mindennél többet ér :)

2018. dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
47%
Én is csak a lanyomnak vettem ajándékot...ugy ahogy van a karácsony nem érdekel. Ha valaki rameroltetne (fölé hogy tudja h nem ajandekozom)...hát nem is tudom.
2018. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerűen senki sem tapló, bunkó, vagy figyelmetlen ebben a történetben, csak ti ketten nem tanultatok meg kommunikálni a másikkal és megbeszélni a kapcsolat elején, hogy lesz ajándékozás vagy sem... Olyan nehéz ez?

Itt nem a párod a rossz, te reagálod túl. Alapból, ha tudtad, hogy ilyen és neked ez nem fekszik, nem értem, hogy miért mentél hozzá.

Javaslom, hogy ne itt kérj ebben segítséget, mert a hozzászólásokat olvasva már rajongótáborod van abban, hogy együtt szidjátok a férjed, amikor ti elvárjátok az ajándékot, ha adtatok ti is, ha nem.

Inkább ülj le és beszéld meg vele, ha itt le tudtad írni, akkor elé is tudod találni.

Legközelebb pedig javaslom, hogy novemberben tisztázzátok, hogy lesz ajándékozás vagy sem, vagy ki hogy szeretné.


Aki esetleg még nincs férjnél, az minél előbb tisztázza, nehogy sírás legyen karácsonykor... Isten ments, hogy bármelyik nőtársam beérje egy összebújós estével, sütéssel és főzéssel, filmmel, bármivel, ami ajándékon kívül esik.

Ajándék, csak az a lényeg. Érdemes rajta kiakadni...

2018. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
86%

35, a kerdezo meg meg is mondta, hogy mit szeretne, es TOLE szeretne kapni nem maganak megrendelni!! Ezek utan megis szart erre a ferfi. Na most, ha vkit szeretek, es meg a gondolkozastol is megmentett mert azt is tudom mit szeretne, tenyleg olyan nagy faradsag megrendelni a konyvet? Es ne mondd hogy ez nem bunkosag, mert az. A kapcsolat kompromisszumokrol IS szol, es nem bahamai nyaralast kert a kerdezo hanem egy par ezres konyvet!!


Osszebujos estet pedig mindig tartok a baratommal. A karacsonyi ajandekban nem az erteke a lenyeg szamomra, hanem a gondolkodas amit beleteszek. Iden en netto 1300 ftot koltottem a parom ajandekara, de marhara orult neki: kapott egy dedikalt kotetet az egyik kedvenc koltojetol. A tusfurdos ajandekozasnak szerintem sincs ertelme,mondjuk szamomra kiabrandito is, ha annyira nem kreativ es nem ismer a masik, hogy minek orulnek....

2018. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
90%

A szeretet számomra abban nyilvánul meg, hogy örömet okozok annak akit szeretek.Perszw nem olyan áron, hogy magamból kiforduljak.

Ha szeretem és fontos neki akkor megteszem.És ő is nekem.

2018. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Zzzz90 ***** válasza:
38%

Mennyi számomra ostoba ember van itt. "Az ajándéktól ajándék a karácsony". Az ilyenektől származik a valentín napkor jobban ki kell mutatni, hogy szeretjük a másikat..stb stb


Az év nem két-három napból áll. Minden nap szeretni és gondolni kell(ene) a párunkra. Ez persze nehéz, főleg az olyanoknak, akik a fenti marhaságokban hisznek.


Szánalmas a kötelező ajándékozás. Ahogy a kötelező szilveszteri bulik is f-shalmazok szoktak lenni. Az ajándék és kedveskedés akkor jó, ha szívből jön. Nem egy előre leadott listáról kiválasztva vásárolt ajándék formájában.


Én nem alkalmakra veszek ajándékot az embereknek, hanem ha találok olyat, amit megvennék és ő örülne neki, akkor megveszem. Ez tényleg szívből jön.


Aki pedig nem ajándékozós, az jobb esetben kimutatja máshogy. Kedves kérdező: a férjed az év többi napján sz-rik a fejedre vagy boldog kapcsolatban vagytok? Amennyiben előbbi, akkor minek vagy még vele?

2018. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
40%
Már görcsöt kap mindenki, ha ajándékról van szó. "Igazi szeretetben nem ajándékoznak, ti mocskos fogyasztók!" Igen? Hát ha nincs épp karácsony, akkor általában a kompromisszumot szokta a többség javasolni, hogy hiába nem vagyok ajándékozós, nem törik le a körmöm, ha a szeretett embert meglepem valamivel, aminek örül.
2018. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
70%
Jobb ha véget vetsz ennek a kapcsolatnak. Majd jön jobb. Ez csak az idődet veszi el a jótol.
2018. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!