Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem itthon szinte semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem itthon szinte semmit nem eszik meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Férjem vállalkozó, sokat utazik, ezért gyakran ebédel étteremben vagy ott ahol dolgozik és kap enni. Mindenhol megeszik mindent, még a különleges ételeket is, de itthon szinte semmit. Meg sem kóstolja csak ráfogja, hogy ez rossz, ez neki biztos nem kell. Emiatt sokat veszekedünk. Hétvégén ketchupos-mustáros bundában sült húst sütöttem, meg sem kóstolta, azt mondta, hogy ez neki nem kell, ő veszi a húst, nehogy már ő éhezzen. Múltkor mondta, hogy süssek cigánypecsenyét. Tettem foghagymát és egy kis pirospaprikát a húsra, majd szalonna csíkokat. Azt mondta, hogy ez neki biztos nem kell, ez nem cigánypecsenye, ki fogja dobni a kutyáknak. Utána egy hétig hozzám se szólt. A vicces az, hogy mindig így szoktam csinálni a cigánypecsenyét, eddig megette. Én nem tudom úgy megcsinálni ahogy az éttermekben. Nemrég egy kínai embernek dolgozott és ott megette még a kínai kaját is, holott azt sem tudta mi van a levesben. Itthon miért nem hajlandó megenni semmit? A gyerekek és a rokonok szerint is jól főzök, a barátai is esznek itt, szerintük is jó a főztöm.

2015. ápr. 22. 20:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
*fokhagyma
2015. ápr. 22. 20:01
 2/54 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyi pénze van innentől rendeljetek étteremből kaját, neked is könnyebb lesz, egy csomó szabadidőd marad.

Bocsi, hogy ezt mondom, de a férjed egy idióta.

2015. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha éhes lesz, akkor megeszi. Nem foglalkoznék vele, Főznék magamnak és a gyerekeknek. Ha kell neki eszik belőle. Ha nem, akkor oldja meg, ahogy akarja.
2015. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván most azt a választ várod mindenkitől, hogy "te szegény, fáradozol és ez a gané nem értékeli, akkor főzzön magára" és igazad is lenne, de.. mustáros-ketchupos bunda?! Brr, szörnyen hangzik, én sem kóstolnám meg.
2015. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
37%

Ha lehetséges hívd fel az anyukáját hogy ossza meg veled a receptjeit, mindezt persze csak kóstolás után mondani el a férjednek.

Szerintem csak le akar téged nyomni és kekeckedni akar valamiért. Annak az ételnek nagyon rosszul kell hogy sikerüljön amit a kutyáknak akarnak kidobni. Lehet hogy jóllakik máshol, és nálad eljátsza az elégedetlent.

2015. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
84%

kis hercegnő a férjed

akkor rendeljen és kész vagy beáll és főz, na gondolom az nem játszik.

akkor nem tálalsz neki, ha kérdezni mi van mondod: figyelj, úgysem eszed meg, szóval ott a telefon, rendelj, főzz vagy éhezz.

2015. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
74%

Az a ketchupos-mustáros érdekesen hangzik, ettől függetlenül azt mondom idióta a férjed.


Mi az hogy nem szól hozzád egy hétig, meg megkóstolni sem hajlandó és inkább a kutyáknak adja?! Egyszer próbálná meg a kutyáknak adni.. Majd megeszem a gyerekekkel, vagy áthívom a barátokat.


Egyébként meg azt mondanám neki, hogy jó, akkor azt eszel amit akarsz.


Ilyenkor mi szokott történni? A tiedből nem hajlandó enni.. Rendel magának vagy főz? Mit csinál?

2015. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Itt nem csak a mustáros-ketchupos húsról van szó, hanem kb mindenről... És képzeld nagyon finom volt a hús, elfogyott nélküle is.
2015. ápr. 22. 20:11
 9/54 A kérdező kommentje:
A spagettit sem hajlandó itthon megenni, de máshol megeszi. Olyankor amikor nem eszik a főztömből általában szendvicset eszik vagy zsíroskenyeret.
2015. ápr. 22. 20:14
 10/54 anonim ***** válasza:
63%

Elhiszem, hogy finom volt, meg jól meg lehet csinálni. Én nem nagyon szeretem a ketchupot és nem szoktam főzéshez használni. A múltkor isteni bolognait csinált a párom, majd kiderült, hogy ez is volt benne. Szóval mondtam, elhiszem.


De ilyenkor mit eszik? Vagy éhezik? Mit csinál?


EGyébként az is jó ötlet, hogy nem terítesz meg neki. Aztán ha kérdőre von, akkor megmondod neki, hogy hát úgysem eszik belőle..

2015. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!