Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem itthon szinte semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem itthon szinte semmit nem eszik meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Férjem vállalkozó, sokat utazik, ezért gyakran ebédel étteremben vagy ott ahol dolgozik és kap enni. Mindenhol megeszik mindent, még a különleges ételeket is, de itthon szinte semmit. Meg sem kóstolja csak ráfogja, hogy ez rossz, ez neki biztos nem kell. Emiatt sokat veszekedünk. Hétvégén ketchupos-mustáros bundában sült húst sütöttem, meg sem kóstolta, azt mondta, hogy ez neki nem kell, ő veszi a húst, nehogy már ő éhezzen. Múltkor mondta, hogy süssek cigánypecsenyét. Tettem foghagymát és egy kis pirospaprikát a húsra, majd szalonna csíkokat. Azt mondta, hogy ez neki biztos nem kell, ez nem cigánypecsenye, ki fogja dobni a kutyáknak. Utána egy hétig hozzám se szólt. A vicces az, hogy mindig így szoktam csinálni a cigánypecsenyét, eddig megette. Én nem tudom úgy megcsinálni ahogy az éttermekben. Nemrég egy kínai embernek dolgozott és ott megette még a kínai kaját is, holott azt sem tudta mi van a levesben. Itthon miért nem hajlandó megenni semmit? A gyerekek és a rokonok szerint is jól főzök, a barátai is esznek itt, szerintük is jó a főztöm.

2015. ápr. 22. 20:00
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
61%
xD spagetti helyett zsíroskenyeret
2015. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
79%

Akkor kérd meg hogy mutassa meg a cigánypecsenyét..vagy amit kér. Hogy miképp kell megcsinálni, hogy megegye.


Ha erre vonakodik és ő ugyan nem főz, akkor innentől nem érdekelne. MAjd eszik, amit akar.

2015. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
79%

akkor majd szendvicsen él és kész.

te eszel jókat, aztán majd vagy megkóstolja vagy marad a szendó!

2015. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
89%
Ha közel lakik az édesanyja , tőle kellene ételt hozni és titokban azt tenni a párod elé. Ha kiverné a balhét akkor csak veled van baja. Vagy a környéken az egyik kedvenc kajáldájából hozni ételt és azt tálalni fel mint saját főztöt. Akkor láthatnád hogy mi a helyzet.
2015. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
63%
Amit #14 írt az is jó ötlet...
2015. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
69%

Hát kérdező, engem feltüzelt a mustáros-ketchupos husid :) Nem is hallottam még erről a kombóról, de tuti ki fogom próbálni :) Sót is tettél rá, meg borsot?

Hogy a kérdésre is válaszoljak: akkor tényleg egyen hideget, én sem főznék rá ezek után, én nagyon kiakadnék, ha így visszautasítanák azt, amit én olyan nagy szeretettel csináltam.

2015. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:
73%
Szerintem válj el... és gyere hozzám. Én majd megeszem! :)
2015. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 Költőnő? ***** válasza:
73%

én rákérdeznék h konkrétan mi baja, mert vmiért azt érzem, h nem a kaja itt a gond, az csak egy ürügy h belédálljon.

simán lehet, h nem ez van, de vhogy ezt érzem.

2015. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom ez megy nálatok már egy ideje...

Az első pár alkalom után én már leültem volna vele átbeszélni ezt, de az tuti, hogy nem főznék rá, ha rendszeresen nem enné meg az ételt.

Ha meg egy hétig nem szólna hozzám egy neki nem ízlő étel miatt, kezdhetne is csomagolni.

2015. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy főzzön ő, de arra nem hajlandó. Nagyon szeret éttermekbe járni. Szerintem ha lenne nálunk étterem akkor onnan hozatna magának. Szerintetek hozzászokhatott az éttermi ízekhez?
2015. ápr. 22. 20:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!