Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem itthon szinte semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem itthon szinte semmit nem eszik meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Férjem vállalkozó, sokat utazik, ezért gyakran ebédel étteremben vagy ott ahol dolgozik és kap enni. Mindenhol megeszik mindent, még a különleges ételeket is, de itthon szinte semmit. Meg sem kóstolja csak ráfogja, hogy ez rossz, ez neki biztos nem kell. Emiatt sokat veszekedünk. Hétvégén ketchupos-mustáros bundában sült húst sütöttem, meg sem kóstolta, azt mondta, hogy ez neki nem kell, ő veszi a húst, nehogy már ő éhezzen. Múltkor mondta, hogy süssek cigánypecsenyét. Tettem foghagymát és egy kis pirospaprikát a húsra, majd szalonna csíkokat. Azt mondta, hogy ez neki biztos nem kell, ez nem cigánypecsenye, ki fogja dobni a kutyáknak. Utána egy hétig hozzám se szólt. A vicces az, hogy mindig így szoktam csinálni a cigánypecsenyét, eddig megette. Én nem tudom úgy megcsinálni ahogy az éttermekben. Nemrég egy kínai embernek dolgozott és ott megette még a kínai kaját is, holott azt sem tudta mi van a levesben. Itthon miért nem hajlandó megenni semmit? A gyerekek és a rokonok szerint is jól főzök, a barátai is esznek itt, szerintük is jó a főztöm.

2015. ápr. 22. 20:00
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk én meghallgatnám a férj oldaláról is.


Aki képes és zsíroskenyeret eszik, arra a legnagyobb rosszindulattal sem lehet ráfogni, hogy kényes, meg csak különleges éttermi menük felelnek meg neki..

2015. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy velem van a probléma, ha mindenki másnak jó csak neki nem...
2015. máj. 12. 14:28
 54/54 anonim ***** válasza:
en leulnek vele es megbeszelnem hogy ha ugy latja neki az en foztom nem jo akkor ezentul nem fozok ra, hozzon vagy hozasson azt amit szivesen megeszik. es tenyleg nem foznek ra tobbet. felesleges ido es energia pocsekolas.
2015. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!