Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tartsam itthon a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam itthon a férjem?

Figyelt kérdés

5. éve vagyunk együtt van egy 3 éves kisfiunk is. Szeretem öt mai napig. Állítólag ö is, és érzem is mikor itthon van, csak az a gond, hogy ez nem sürün van :-/. Szexuális élet rendben van, nem vagyok elviselhetetlen, kedves vagyok vele. Igaz, hogy fiatalok vagyunk, 21 évesek, de ö is vállalta a gyereket. Félre értés ne essé, imádja a kisfiunkat és gondoskodik is róla. De minden nap elmegy haverokkal, unokatesokkal. Nagyon késön jár haza. Egyre kevesebb idöt tölt velünk. Nem vagyok beöregedve, velem is lehetne szórakozni. És tisztába van azzal, hogy hiányzik nekünj, de nem harja meg....

Hogy hassak rá szerintetek?? ( egyépkén szüleivel élünk.)



2014. jún. 21. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Költözz haza a Te szüleidhez,hátha észbe kap.Különben meg abszolút úgy viselkedik mint más 21 éves,bulizik.Nem is való még neki család,de egy 21 évesnek sem.
2014. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
bocsánat! harja=hatja. férre írtam.
2014. jún. 21. 23:57
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Bár nem helyeslem a férjed viselkedését, de mivel túl fiatalon jöttetek össze, még 20 évesek sem voltatok már gyerek is jött. Ennek sokszor az az ára, hogy az egyik fél rájön túl gyorsan vállalta a családi életet, és nem élte ki magát rendesen. Nem a dugásokra, drogra gondolok, hanem a szórakozásra a haverokkal, buli a Balatonon , felszabadultság barátokkal.. A férjed most érzi azt, hogy élni akarja a vele egykori független fiúk életét.

Nem kell jósnak lennem, hogy egy idő után te egyre nehezebben fogod elviselni a viselkedését, és állandó veszekedés lesz köztetek. Ahhoz sem kell jósnak lennem, hogy egy csúnya veszekedés közben még azt is a fejedhez vágja majd, hogy ő nem is igazán akart ilyen fiatalon apa lenni..

Hogy mit csinálj? Sokat nem tudsz csinálni.

Vagy veszekszel vele mindig, és a végén szétmentek vagy elfogadod, hogy a férjed élni akar, és talán benő a feje lágya és rádöbben ti vagytok a fontosak neki..

2014. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! sokan laknak anyuék, oda nem tudok. Egyépként nem is szetetnék elmenni töle, de amugy már megfenyegetten vele. Dehát tudja ö, hogy úgysem.
2014. jún. 22. 00:02
 5/15 A kérdező kommentje:
igen. a mindennapos veszekedésen már túl vagyunk annak már nincs értelme, szerencsére olyat soha nem mondott, hogy nem akarta a kicsit. Ö úgy látja, hogy bele törödtem, szíve legmélyén rosszul is esik neki. igazából az érdekelne nincs e valakinej olyan tippje, hogy hogyan tudjam több idöre megunkhoz láncolni. Azzal nem is lenne gondom; ha heti kétszer pár órára lépne le.
2014. jún. 22. 00:11
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Erre nincs tipp. Vagy rájön, hogy otthon van a család vagy megunja a szórakozást a haverokkal.

Viszont a veszekedés csak ront a helyzeten.

2014. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne, ha te is vele mennél?!...

Azt írtad, hogy az ő szüleinél laktok, tehát nem lenne gond kire hagyni a gyereket... Este meg úgyis alszik, nyugodtan elmehetnél te is szórakozni!


Vagy csinálj kettőtöknek programokat : egyik este menjetek moziba, másik este sétálni, harmadik este látogatóba egy rokonhoz (unokatesókhoz), színházba, kiállításra, sörözőbe, stb...


Az otthoni lakrészeteket tedd NAGYON kényelmessé és otthonossá, hogy jól érezze otthon magát, ne vágyjon el otthonról...

Elő lehetne fizetni valamelyik kábeltévére, akkor 70 féle csatorna műsoraiból válogathatnátok, a nagyobb szolgáltatóknál van videótár (sok ingyen filmmel, vagy párszáz forintért új mozifilmek)... Ebbe talán anyósodék is beszállnának, nekik is jó lenne több műsor, hátha fizetnék a felét...


Figyelj rá, hogy otthon is mindig ápolt, csinos legyél, ne kivénhedt gatyában és kinyúlt pólóban lásson!... (Vigyázz, mert a munkahelyen, utcán csupa sminkelt, csinos lány szaladgál!)


Legyél hozzá kedves, derűs, jókedvű, mert akkor sem lesz kedve otthon lenni, ha egy morgós hárpia várja a lakásban, aki mindig kérdőre vonja és elszámoltatja, panaszkodik neki, stb...


Időnként várd romantikus vacsorával (kettőtöknek terített asztal, gyertyák, finom bor, ínyenc ételek)... :-))


Időnként menjetek el KETTESBEN kirándulni vagy 2-3 napra hétvégére valahová, mintha még nem lenne gyereketek...

Ilyenkor ne beszélj neki állandóan a gyerekről, mert attól is elege lehet egy férfinek (főleg ha ilyen fiatal), hogy mindig a pelenka, pisi-kaki, hányás, stb. a téma...


Nagyon fiatalon jött nálatok a gyerek, ráértetek volna még 5-7 év múlva családot alapítani, nem csoda ha a férjed szeretne úgy élni, mint a többi hozzá hasonló korú...

2014. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tetszik a válaszod, köszönöm :) . engem nem visz magával:( mindig csak tervezzük... de akkor is én fogok nyerni!! :D Most nagyon rajta vagyok a dolgon
2014. jún. 22. 01:15
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Azon már kár csámcsogni fiatalok,rá értek volna.Az viszont túlzás minden nap elmegy és későn szakad haza.Majd még a kérdező zsongja körbe gyertya fényes vacsival meg báj vigyorral.Mert méltóztat haza kavarodni.Talán a kérdezőnek nem járna egy kis lazítás?Ő is fiatal, helyette otthon a gyerekkel és várja a csodát.Na majd adnék neki gyertyafényt meg vacsit.Ott laksz velük,akkor van ki vigyázzon a gyerekre.Rittyentsd ki magad aztán menj te is.Ha neki szabad neked is.Párszor eljátszod te is későn érsz haza,helyre rázodik az agya elgondolkodjon rajta ti ,te vagy a fontos.Ha ezt hagyod ,életed végégig sopánkodhatsz akkor sem lesz veletek,a sorsod a várakozás lesz.
2014. jún. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

" igazából az érdekelne nincs e valakinej olyan tippje, hogy hogyan tudjam több idöre megunkhoz láncolni"


Magatokhoz láncolni??? Jaj, nem hangzik túl szeretetteljesnek!

Te csak uralkodni akarsz, aztán ha eléred, akkor még többet akarasz majd és az sem lesz elég!

2014. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!