Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tartsam itthon a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam itthon a férjem?

Figyelt kérdés

5. éve vagyunk együtt van egy 3 éves kisfiunk is. Szeretem öt mai napig. Állítólag ö is, és érzem is mikor itthon van, csak az a gond, hogy ez nem sürün van :-/. Szexuális élet rendben van, nem vagyok elviselhetetlen, kedves vagyok vele. Igaz, hogy fiatalok vagyunk, 21 évesek, de ö is vállalta a gyereket. Félre értés ne essé, imádja a kisfiunkat és gondoskodik is róla. De minden nap elmegy haverokkal, unokatesokkal. Nagyon késön jár haza. Egyre kevesebb idöt tölt velünk. Nem vagyok beöregedve, velem is lehetne szórakozni. És tisztába van azzal, hogy hiányzik nekünj, de nem harja meg....

Hogy hassak rá szerintetek?? ( egyépkén szüleivel élünk.)



2014. jún. 21. 23:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Nekem az elő mondatod ütötte meg a szemem..


"5. Éve vagyunk együtt... Szeretem őt mai napig"



Mi 6. éve vagyunk együtt és ha engem kérdeznek, akkor azt mondom, még CSAK 6 éve vagyunk együtt.


Itt csak arra utalok, hogy abte hozzáállásod sem az igazi ehhez a kapcsolathoz.


A válasz amúgyott a kérdésben.. Vállalta 4 éve a gyereket, de akkor még ő maga is gyerek volt.

Fiatal, nem fogod tudi vissza és otthontartani.

2014. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mindketten gyerekek vagytok még. rossz a hozzáállásotok. menj dolgozni,állj a saját lábadra,vegyél ki egy albérletet. nem is értem miért nem külön laktok? ő dolgozik? talán ha több felelősség lenne rajta és rajtad felnőnétek
2014. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig azt kellene tenned, hogy amikor elmegy nélküled, akkor te is menj el mindig a barátnőidhez, vagy hívd el a barátnőidet és érezd jól magad. Ha ez így jó neki, akkor te is jól fogod magad érezni, ha meg nem tetszik, akkor többet lesz veled!!!
2014. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mustafa33 ***** válasza:

Szóval úgy éltek mint a galambok. Hol az egyik repül ki, hol a másik marad bent.

Az, hogy mindkettem másfele repüljetek, mint sokan tanácsolják csak az elválást gyorsítja meg. Ha haraggal fogod kezelni a problémát nem tartod meg. Otthont teremteni a családnak a férfi feladata. De az otthon melegét megteremteni a nő feladata. Mert egyszerűn neki van arra adottsága. De közös jövőtöket nem látom. Mert 16 éves kortól csak a XIX. században maradt egy aszony a férjével 70 éves koráig. De az a férj akkor is 25 évesen nősült.

2014. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok..

Le lehet pontozni, de visszatartani akoor sem fogja tudni..

Nem is a kra mart, hanem egy olyan embert, aki nem akar nem lehet visszatartani..

Max ideig óráig, aztán abból sem lesz köszönet


Ha engem kérdeznének nekem nem kellene olyan pasi, akit vissza kelltartanom azért, hogy velem legyen..nekem oyan pár kell, aki velem AKAR lenni.

2014. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!