Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem itthon szinte semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem itthon szinte semmit nem eszik meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Férjem vállalkozó, sokat utazik, ezért gyakran ebédel étteremben vagy ott ahol dolgozik és kap enni. Mindenhol megeszik mindent, még a különleges ételeket is, de itthon szinte semmit. Meg sem kóstolja csak ráfogja, hogy ez rossz, ez neki biztos nem kell. Emiatt sokat veszekedünk. Hétvégén ketchupos-mustáros bundában sült húst sütöttem, meg sem kóstolta, azt mondta, hogy ez neki nem kell, ő veszi a húst, nehogy már ő éhezzen. Múltkor mondta, hogy süssek cigánypecsenyét. Tettem foghagymát és egy kis pirospaprikát a húsra, majd szalonna csíkokat. Azt mondta, hogy ez neki biztos nem kell, ez nem cigánypecsenye, ki fogja dobni a kutyáknak. Utána egy hétig hozzám se szólt. A vicces az, hogy mindig így szoktam csinálni a cigánypecsenyét, eddig megette. Én nem tudom úgy megcsinálni ahogy az éttermekben. Nemrég egy kínai embernek dolgozott és ott megette még a kínai kaját is, holott azt sem tudta mi van a levesben. Itthon miért nem hajlandó megenni semmit? A gyerekek és a rokonok szerint is jól főzök, a barátai is esznek itt, szerintük is jó a főztöm.

2015. ápr. 22. 20:00
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
A szex olyan, mint régen, majdnem minden hétvégén járunk közös programokra is, ajándékokat is vesz nekem.
2015. ápr. 22. 21:14
 42/54 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ne főzz neki.
2015. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
97%
Te dolgozol vagy háztartásbeli vagy ? Szerintem ez a lekezelő viselkedés rád irányul,nem a kajával van a gond.NEM TISZTEL ! Felsőbbrendűnek érzi magát valamiért,lehet hogy azért mert ő tartja el a családot,a nagyképűségtől nem lát lassan.És mivel több ilyen eset után is még a kedvében akarsz járni,olyan vagy mint egy pincsikutya aki lohol utána.Ne a kaján változtass,hanem a viselkedéseden,mert gyengének tűnsz mellette.
2015. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
71%

" Utána egy hétig hozzám se szólt."


Hát én nem szólnék hozzá.

2015. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
95%
Írtad, hogy mások szeretik a főztöd, de ha még kezdő szakács lennél és nem menne még túl jól, akkor se lenne oka ilyen tahón viselkedni veled. Én akkor kezdtem el tanulni főzni,mikor összeköltöztünk, az első pár hónapban azért volt pár félresikerült próbálkozásom, de még ezeket is befalta a párom és lelkesen dicsért közben, hogy milyen finom. Már én szóltam rá, hogy meg ne egye, mert ez egy kalap sza*r, de eltüntette az egészet a tányérjáról.:D Nyilván nem azt mondom, hogy egy kapcsolatban nem lehet kritikát megfogalmazni a másik felé, na de nem így, ahogy a férjed tette. Ezért én tuti elküldtem volna a büdös francba. Mondja azt normálisan, hogy figyelj, legközelebb tegyél bele több sót vagy süsd meg igy, ahogy ebben a receptvideóban van stb. De ezt a viselkedést semmiképp ne hagyd neki.
2015. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom, de ő jóval többet keres nálam, mert jól megy a vállalkozása.
2015. ápr. 22. 21:39
 47/54 anonim ***** válasza:
94%
Főzzél csak magadnak és a gyerekeknek,ha éhes lessz ugyis kérni fog nelőle ha meg nem akor így jár ezen ne húzd fel magadat.Elmondás alapján van della szóval az is megfelelő lehet számotokra ha csak hétvegén főzöl a hétköznap meg rendeltek kaját.
2015. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
83%
És ez feljogosítja őt, hogy úgy bánjon veled, mint egy házicseléddel? Illetve még annyi tiszteletet sme ad.
2015. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
75%

- Drágám, jössz ebédelni?

- He? Mi a választék?

- Igen, vagy nem, a ku**a anyád!

Valahogy így kell ezt.

2015. ápr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
95%

NE főzz. Járjatok étterembe vagy rendeljetek, egy gonddal kevesebb.


A tiszteletlen bunkósága viszont, ahogy bánik veled, na az valódi probléma.

2015. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!