Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinál meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál meg a férjem másnak mindent, amit kér, nekem meg semmit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert veled már van annyira közvetlen kapcsolatban,hogy szarik rád.Ne értsd félre.:)
2015. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő is ezt mondta.nem ezekkel a szavakkal,de ez volt a lényege.
2015. szept. 23. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak van benne valami.:)
2015. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dicserd meg a munkajat es mutasd meg tobb embernek. Dicsekedj vele, milyen ugyes.


Most: dicsekedj vele, milyen ugyesen megcsinalta a szomszed ..........-jat. Simogasd me erte egyidejuleg es mosolyogj. Oleld at es ismeteld meg, hogy 'Milyen ugyes vagy!' Nagy boci szemekkel es amulva-bamulva. Erezze az elismerest.


Elismeres kell a legtobb embernek! Meg flortolj is vele. Ereztesd , milyen szexi.

N

2015. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam a kommentet. Egeszitsd meg ki azzal, hogy mondd neki, hogy holnap szolsz a .... ( fiu baratod/ baratjanak) , h csinalja meg, mert a ferjed nem akarja megcsinalni. Ez mar annyira felpiszkalja, h megcsinalja. Probald ki ma!
2015. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
flörtöljek vele,miután mindig kihozza,hogy minden szar,amit az életemben csinálok?többször megkértem rá,nem hajlandó megcsinálni.
2015. szept. 23. 20:12
 7/11 A kérdező kommentje:
erre azt mondaná,oké,legalább nem nyúzom ezekkel a hülyeségekkel.egyszer a cipőm sarkát kellett volna megcsinálni,5 perces munka lett volna és nem került volna semmibe.inkább elnézte,hogy elviszem cipészhez és kifizetek érte x ezer ft-ot
2015. szept. 23. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű: legközelebb mondd neki, hogy ma este x csináljon neki vacsorát, legközelebb hogy y mossa ki a ruháit, majd z szexeljen vele...

(A betűk helyére azokat helyettesítsd be, akiknek aktuálisan megtett valamit, amit kértek tőle.)

2015. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezt kellene.most is azt mondja,amikor hazaérek este:mi az,hogy nincs limonádé.igaz,ő már 2 órája itthon volt.mondtam neki,te is megcsinálhattad volna.erre közölte,nem az ő dolga.de láttam,annyit csinált,ami neki elég volt.de már a gyerkőcnek meg nekem nem csinált.
2015. szept. 23. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:

üdv a klubban...

az én férjem mindenkivel nagyon kedves ,tisztelettudó ,bárki megkérheti bármire.

csak velem beszél úgy ,mint egy kutyával ,ha boltba küldöm mert nincs időm elmenni ,plusz ott a gyerek is ,egy órát kell könyörögni és utána ha elment elvárja ,hogy aznap már senki ne merjen hozzászolni.

én már megszoktam ,le se szarom ,nem főzök csak amennyi a gyerekemnek meg nekem kell ,mi vagyunk ketten egy szobába ,férjem külön szóval én ezt nem fogadom el és nem hagytam magam.egy időben szokása volt ,a szennyest csak úgy ledobálni amerre haladt.összeszedtem és betettem a szobájába.

2015. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!