Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan csaj, aki úgy érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj, aki úgy érzi, hogy ő aztán nagyon sokszínű, mindig mindent jól csinál a randin, sose mond semmi rosszat, ha nem jön össze a randi, akkor csak a másikon múlott?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 14:41
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Eddig minden randim úgymond összejött...
2015. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A közcsajfelfogás általában az hogyha nem jön össze a randi, arról csak a másik tehet,mert nem volt elég jó... :D
2015. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég sok randim volt néhány évvel ezelőtt, általában négyféle kimenettel:

1. ő bejött nekem, én nem jöttem be neki

2. Ő nem jött be nekem, én bejöttem neki

3. Egyikünk sem jött be a másiknak

4. Mindketten bejöttünk a másiknak

Most aztán ebből hogy lehet levonni azt a következtetést, hogy bárki is hibás lenne, nem tudom, de biztos lesz, aki megmagyarázza.

2015. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az összes csaj így gondolja...
2015. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a randi egyfajta puhatolózás, és még ha mindenki mindent "jól csinál", akkor is benne van a pakliban, hogy az adott két ember egyszerűen nem illik össze. Emiatt nem szoktam magamba zuhanni... Nekem sem jön be mindenki, én sem jövök be mindenkinek... nyilván olyannal vagyok szívesen, aki engem akar, és viszont.
2015. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!