Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nem vett nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem vett nekem semmit, most ezt mire veljem?

Figyelt kérdés
Nem szeret ajandekozni, sosem szokott meglepni, de ez az elso karacsonyunk, mint hazasok. En egyforma ezust karkotot vettem, hogy mindkettonknek legyen, odaadtam mar egy hete. Amikor beszeltuk, hogy mit szeretnek, egy konyvet mondtam. Azt mondta, rendeljem meg, o majd kifizeti, de nekem igy nem kell, nekem is van parezer forintom, hogy kifizessem, tole szerettem volna valamit, akarmilyen aprosagnak orultem volna. Eljott a karacsony es nem kaptam semmit. Jogos, hogy rosszul esik?
2018. dec. 25. 08:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Én párom sem nagy ajándékozós, ezért mindig linkelek neki pár lehetőséget amik közül választhat. De összességében választja ki, ő rendeli meg, ő csomagolja be és adja át. Azért ezt bunkóság megspórolni, túl sokat nem jelenthetsz neki.
2018. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ne haragudj, nem jogos. Házasságkötés előtt Te már tisztában voltál vele, hogy a férjed nem szokott ajándékozni. Jó esetben akkor házasodik össze két ember, ha úgy gondolják, teljesen el tudják fogadni a párjukat, és életük végéig el tudják viselni a másik stikkjeit. Remélem nem gondoltad, hogy majd a papír aláírása majd megváltoztatja a férjedet...
2018. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
29%

Tipikus értetlen hisztis kislány vagy. Felháborodásod nem jogos. Mindent megbeszéltetek ezzel kapcsolatban. Akkor most min vagy fennakadva?


Neked ajándéktól lesz karácsony a karácsony?

2018. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
51%
Igen, az ajándéktól lesz karácsony a karácsony. Mert az ajándék jelenti azt, hogy gondolt rá, hogy ha nem volt ott, akkor is foglalkozott vele gondolatban, hogy azt szerette volna a másik, hogy az ajándékozott boldog legyen. Igen, az ajándék ezt jelenti.
2018. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
34%

"Nem szeret ajandekozni, sosem szokott meglepni"


Tehát ezt eddig is világosan tudtad.


"Azt mondta, rendeljem meg, o majd kifizeti, de nekem igy nem kell,"


Ezt milyen formában közölted vele?


" Eljott a karacsony es nem kaptam semmit. Jogos, hogy rosszul esik?"


Mivel ő ezt a szokásrendszert nem alkalmazza, nem érdekli, és ezt te előre tudtad, így nem értem mit vártál.Természetesen jogod van rosszul érezni magad, a te érzéseid, a te döntéseid.


"tole szerettem volna valamit"


Vizsgáljuk ezt meg.


Ez annyit tesz, hogy:


"azt akarom, hogy akaratod ellenére tegyél meg értem valamit, sőt mi több, azt akarom, hogy akard azt amit nem akarsz, amit tudom, hogy nem szeretsz, mert szerintem azt úgy kell csinálni, mindezt azért, hogy én jól érezzem magam"


A karácsonyi mizéria egy nagyon érdekes jelenség, és elképesztő mértékű csalódottságnak, haragnak, gyűlöletnek a forrása tud lenni(tisztelet a kivételnek), talán ebből a szempontból az év legerősebb napja.


A szeretet ünnepe.(Korábban Szaturnália ünnepe, amikor megengedett volt az emberáldozat, erőszakolás, gyermekevés és abuzáció, később egy Pápa erre ráhúzta a karácsonyt, kitalálta a díszleteket, és ezt bevezettette a köztudatba, 1300-as, vagy 1400-as évek, nem emlékszem pontosan.)


Nézz magadba egy pillanatra.


Ha ez a szeretet ünnepe, akkor ha a párodról tudod, hogy nem szereti az egészet, nem ajándékozós típus, miért várod el tőle, hogy részt vegyen abban amit nem akar, ha szereted?


Miért kötöd a szereteted feltételekhez?


Egyébként érdekes, hogy ilyenkor Jézus születését ünneplik, aki ha létezett tényleg akkor a leírások alapján a legkevésbé anyagias ember volt, ha volt valamije oda adta másnak , és sikerült belőle a leganyagiasabb ünnepet csinálni.


Ez óriási üzlet.

2018. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
80%
Arra veljed, hogy eddig is tudtad, hogy bunko, megis hozzamentel es most csodalkozol, hogy nem tortent valamifele metamorfozis, ami soran kifordult volna onmagabol.
2018. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Hat pontosan igy kozoltem, ahogy itt leirtam: ez olyan, mintha magamnak vennek ajandekot, nem a penzed kell, hogy kifizesd az ajandekomat, hanem egy ajandek toled. Nem vagyok anyagias, mint irtam, barmilyen aprosagnak orultem volna, megiscsak elso karacsonyunk, jolesett volna, ha meglep valamivel, ennyi.
2018. dec. 25. 08:53
 8/47 anonim ***** válasza:
62%
Én is kiborulnék ha nem kapnék semmit. Viszont én hozzá sem mentem volna egy ilyen tahóhoz. Vagy házasság előtt volt ajándék, karácsonyra, szülinapra, minden jeles alkalomra? Nem hiszem...akkor most miért panaszkodsz?
2018. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%
Szóval, arra nem felelsz? Házasság előtt volt ajándékozás vagy nem volt?
2018. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
30%

#4


Süllyedj el. Biztos szüleidtől tanultad ezt.


A KARÁCSONY A SZERETET ÜNNEPE!


Kár, hogy sokaknak csak az ajándékozásban merül ez ki.

Anyagias elkorcsosult világban élünk sajnos.

Mit érsz az ajándékkal, ha nem szívből adják, vagy csak azért kapsz valamit, hogy le legyél tudva te is?

Na, ennyit ér az ajándékozás.

2018. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!