Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nem vett nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem vett nekem semmit, most ezt mire veljem?

Figyelt kérdés
Nem szeret ajandekozni, sosem szokott meglepni, de ez az elso karacsonyunk, mint hazasok. En egyforma ezust karkotot vettem, hogy mindkettonknek legyen, odaadtam mar egy hete. Amikor beszeltuk, hogy mit szeretnek, egy konyvet mondtam. Azt mondta, rendeljem meg, o majd kifizeti, de nekem igy nem kell, nekem is van parezer forintom, hogy kifizessem, tole szerettem volna valamit, akarmilyen aprosagnak orultem volna. Eljott a karacsony es nem kaptam semmit. Jogos, hogy rosszul esik?
2018. dec. 25. 08:25
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Hazassag elott egyutt vettunk valamit es megbeszeltuk, hogy ez a karacsonyi ajandek pl. Neha kaptam viragot szulinapra, amugy igazi karacsonyi meglepetes csak az eljegyzesi gyuru volt, amikor megkert.
2018. dec. 25. 09:03
 12/47 anonim ***** válasza:
72%
Tehát nem kaptál semmit. Az eljegyzési gyűrű sem ajándék. Azt akkor adja, ha el akar venni, nem ajándékként osztogatják. Szerintem ezt elkapkodtad, sok karácsonyotok nem hiszem hogy volt házasság előtt. Meggondolatlanul fejest ugrottál egy rakat sz.@rba.
2018. dec. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt pár olyan karácsonyom, amikor sikerült teljesen váratlanul összeveszni, akár még rokonnal is. Megjegyzem azért, mert volt egy feszült légkör az elvárások miatt, és valami piti dolgon sikerült valakinek megsértődni. Az ajándék nyilván nem piti dolog, csak gondoltam jelzem, hogy jó ilyenkor erre is felkészülni.


Szerintem kell egy érettség arra, hogy ha ő nem szeret ajándékozni, de tudja, hogy a másiknak ez fontos, akkor megadja annak akit szeret. Lehet érvelni, hogy akkor ő már nem önmaga, meg feladja az elveit, de egy ajándék azért nem egy akkora dolog. Én sem szeretem a karácsonyt, de ha szeretek valakit, akkor szivesen meglepem, főleg ha tudom hogy nagyon várja, és értékeli. Miért ne? Miért fosszam meg? Ha megfosztom nekem is rossz, de ha megadom neki, akkor neki is jó, nekem is jó. Dacoskodhatnék, lehet igazam is, de akkor egy frusztrált nővel élek együtt... akkor inkább legyen meg az öröme.


Egyébként volt olyan a volt párommal, hogy mi sem vettünk egymásnak semmit, neki sem jutott eszébe semmi, meg nekem sem. Sütöttünk, főztünk, filmeztünk... örültünk, hogy együtt vagyunk.

2018. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
90%
Ne bánkódj rajta, hiszen férjednek nem fontos az ajándékozás. Ezt még nem jelenti azt, hogy nem szeret. Lehet ilyen családi mintát látott, vagy így szocializálódott. De végül is nem az a lényeg, hogy mi tudjunk szeretni? Az a fontos, hogy te tudtál adni! Ott vagytok egymásnak, és gondolj arra, hogy sok ember csak úgy egyedül ünnepli a Karácsonyt. Legyen ajándék a szívedben.
2018. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
46%
Meg se lepodok, hogy karacsonyi lanykeres volt :'D.
2018. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
12%
Vannak ilyen férfiak. Én meg a barátomtól nem kapok soha semmit. Nehezen dolgozom fel. Igaz mi "idősebb" elváltak vagyunk. Összeköltözni sem akarunk. Jó, hogy vagyunk egymásnak már 5. éve. Először én is vettem szülinapjára de nem viszonozta. Ilyenkor (december) szinte elkerül, mondván a családjához kell mennie.- Születésnapom is ilyenkor van-. A jó oldalát nézem a kapcsolatnak: Jóképű férfi, szeretek, tudok vele beszélgetni, jó vele lenni.Hát ez van. Sajnos......
2018. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
92%
Azért jó már a kapcsolat elején tisztázni, hogy kinek mi a fontos. Hogyha a felek elfogadják, a másik szokását, hozzáállását, akkor a későbbiekben ne legyen sértődés, bánkódás. Nem az a cél, hogy a másikat megváltoztassuk, vagy elfogadjuk, vagy nem.
2018. dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
16-os, az a lényeg, hogy nem duzzogsz és megelégszel azzal, hogy helyes, és tudtok beszélgetni. Kinek mi a fontos...
2018. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy ajándékozós én sem, nem szeretem kitalálni, mire vágyik a másik, mert ha mellélövök, akkor azt végtelenül cikinek érezném (talán valami belső blokk miatt, nem tudom). Szóval ha tehetem, kerülöm az ilyen szitukat. De ha valaki konkrétan elmondja mire vágyik, sőt, még azt is megspórolja nekem, hogy meg kelljen keresnem a beszerzési helyet, akkor süllyednék el szégyenemben, ha még ahhoz is lusta lennék, hogy megvegyem és átadjam.
2018. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
27%
Biztos nagyon "szerethet" a férjed. Gondolom a szeretője megajándékozásával azért foglalkozott.
2018. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!