Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik velünk? Nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Nem értek semmit. Megbolondult a férjem?

Figyelt kérdés
Ma reggel így ébredt hogy váljunk el, nem is kellett volna összeházasodnunk, mikor nem is értjük meg egymást, nem is illünk össze.7 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok és van egy 3 éves kisfiunk. Soha nem csaltuk meg egymást, de most ez jutott eszembe elsőként és rákérdeztem. Azt mondta nem erről van szó, hanem besokallt belőlem és most kibukott belőle. És hogy már nem szeret, idegesíti a jelenlétem is. De hát mindig mindent megbeszéltünk (én ezt hittem). Azt mondja ő sokszor csak megjátszotta a jókedvet és azért nem mondta el mi baja, mert nem akart vitát. Hát én most sokkot kaptam. Ilyen tényleg van, hogy évekig magába fojtja valaki a problémáit? Akkor most évekig tulajdonképpen átvert, hogy minden oké? Elmemt dolgozni én meg azóta csak sírok és bámulok magam elé. Nem értek semmit.
2018. szept. 3. 15:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyen emberek. Csak növekszik bennük a harag vagy a düh, aztán egyszer kitörik. De ne aggódj, olyan 99%, hogy csaj van a dologban, csak nincs annyi tartás se benne, hogy beismerje.
2018. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt ilyen (sőt, pont így volt), csak szerencsére gyerekünk nem volt.


nagyon elszánt volt, nem is próbáltam maradásra bírni. mint utóbb kiderült, nő volt a dologban.


elváltunk, én azóta újra férjhez mentem, lett gyerekem is. ők az új csajjal pár hónap múlva szakítottak. az exem azóta is komolyabb kapcsolat nélkül él.

2018. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, hogy csaj lehet. Csak közben meg könnybe lábadt a szeme, hogy úgy sajnálja, hogy így alakult, de neki ez nem megy.
2018. szept. 3. 15:19
 4/43 anonim ***** válasza:
97%

az én volt férjem is bőgött nekem, hogy nem bírja tovább... közben már le is feküdt a másik nővel.


akkor nagyon jó fej voltam, elengedtem. de ha lett volna gyerekünk, tuti kiheréltem volna.

2018. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kb fél éve van egy másik nő a képben. Az ember sok mindent eltűr a másiknak úgy hogy lenyeli mert azért vannak konfliktusok minden prákapcsolatban. De ha van egy nője akkor már semmit nem fog eltűrni, felnagyítja a hibákat, a másikban csak a hibát keresi.


Én akkor voltam ilyen szemétláda aljadék a párommal amikor szeretőm volt fél évig. Szerencsére szakítottunk, tanultam belőle, azóta minden visszatért a régi kerékvágásba.

Reméljük nálatok is így lesz.

Egyébként pedig: egy férfi csak akkor hagyja el a családját egy nőért ha fülig szerelmes lesz.

2018. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
56%

Legjobb barátnőmmel történt meg ez így. Volt már nője a férjének. Előtte a világ legjámborabb emberének hittük. Nyelte, nyelte a barátnőm kirohanásait, idegelését, kiabálásait, és jött a suliban egy friss pipi, aki nem kiabált vele, aki tisztelte. Belezúgott a kiscsajba, aznap el is költözött, egy egyhónapos és egy három éves kislányt hátrahagyva.

Hála Istennek náluk rendeződött a dolog, nagyon sokan támogattuk őket a helyreállás miatt, mert a kiscsajnak volt vőlegénye akkor...


látszott, hogy nem lesz ez komoly.

A barátnőm járt pszichológushoz,viselkedésterápiára, pártereápiára.

A fiú negyed évig élt külön, s nehezen, de úgy döntött, hazamegy. Ennek már több éve, és most úgy tűnik bodlogok, de a barátnőm rengeteget változott otthon, elhagyta a hisztiket, kirohanásokat..


Sajnálom, ami veletek történik. Ja, és unokatesóméknál is ez történt: apa könnybe lábadt szemmel ugyanez.. és volt nője már..

2018. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Nagyon sajnállak, tényleg.

Szükséged lesz támogató közegre, akiket felhívhasz majd, ha rosszul leszel, el tudom képzelni mi vár most rád.

Légy erős!

2018. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok ilyen ember van mint a férjed (női verzióban is).

Képesek évekig elhúzni ezt az állapotot amiből most kirobbantak... de azért kétlem, hogy ne vennéd észre, hogy valami gond van. Mindig van ráutaló jel, érzelmi állapot, stb.

Bár, amikor egy kapcsolatban vagy, lehet, hogy nehezen veszed észre, ahogy "lassan" változik a másik.


Kitartást, biztos, hogy hosszú idő, amíg lelkileg helyrejössz, de ne add fel!

2018. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szerető ultimátumot adott neki.Én válnék, mert ezt soha nem tudnám neki elfelejteni, a bizalmatlanság mindig bennem maradna.Így értelmét vesztené a házasság vele.És gusztusom sem lenne hozzá többé, ha esetleg a későbbiekben rájön, hogy a szeretővel mégsem működőképes a kapcsolatuk.Nem lennék szamár a ló helyett az is biztos.
2018. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ugyanezt éltem át. A párom feltűnően csendes volt az utóbbi időben, aztán elémállt hogy el akar válni. Derült égből ....

A miértre azt válaszolta hogy nem tudja megvalósítani önmagát mellettem.


A valódi ok válás után derült ki, ami egy nős pasi volt aki egy hónap múlva dobta őt.


Később vissza akrta magát könyörögni de én nem tudtam volna vele tovább élni.

2018. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!