Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik velünk? Nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Nem értek semmit. Megbolondult a férjem?

Figyelt kérdés
Ma reggel így ébredt hogy váljunk el, nem is kellett volna összeházasodnunk, mikor nem is értjük meg egymást, nem is illünk össze.7 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok és van egy 3 éves kisfiunk. Soha nem csaltuk meg egymást, de most ez jutott eszembe elsőként és rákérdeztem. Azt mondta nem erről van szó, hanem besokallt belőlem és most kibukott belőle. És hogy már nem szeret, idegesíti a jelenlétem is. De hát mindig mindent megbeszéltünk (én ezt hittem). Azt mondja ő sokszor csak megjátszotta a jókedvet és azért nem mondta el mi baja, mert nem akart vitát. Hát én most sokkot kaptam. Ilyen tényleg van, hogy évekig magába fojtja valaki a problémáit? Akkor most évekig tulajdonképpen átvert, hogy minden oké? Elmemt dolgozni én meg azóta csak sírok és bámulok magam elé. Nem értek semmit.
2018. szept. 3. 15:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
95%

*És hogy már nem szeret, idegesíti a jelenlétem is.


Ez az a pont amikor el kell köszönnöd tőle, neki minden jót kívánva. Eszedbe ne jusson teperni, hanem nyisd neki szélesre az ajtót, mert neki sem te, sem a gyermeked nem jelent semmit.

Akinél jelent, az sosem tudná ezt kimondani annak az embernek, akitől származik a gyermeke. Méág ha az a világ legrosszabb embere is lenne.

2018. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%

21+

Ahogy olvastam a kommentjeidet, abból meg ez jön le:


Tisztában vagy azzal, hogy ez az ember téged nem szeretett?

2018. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, ez nem válasz a kérdésedre, de ugye nem gondoltad komolyan, hogy te lelépsz onnan a 3 éves gyerekkel, neki meg otthagyod a lakást? Légyszi ezt ne csináld, most a sértettség meg a fájdalom ellenére a gyerek érdekei legyenek az elsők, és ha kell, foggal körömmel harcolj azért, hogy te maradhass ott.
2018. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt mondtam neki én is, hogy legalább a gyereke anyját lássa már bennem, mielőtt azt a sok ocsmányságot rámzúdítja.

És igen. Sokszor éreztem azt hogy nem is szeret. Volt hogy ezt mondtam is neki. Azon is felháborodott, hogy akkor szerintem kik miatt gürizik annyit.

2018. szept. 3. 16:45
 25/43 A kérdező kommentje:
Azt mondta maradjunk, majd ő elköltözik. Csak én meg nem fogom tudni fenntartani egyedül.
2018. szept. 3. 16:48
 26/43 A kérdező kommentje:
Most hogy végiggondolom nem is volt soha egy őszinte megnyilvánulása. Ezt volt mikor el is ismerte, azt mondta, ha rákérdeztem valamire, hogy dehát azt mondtad tegnap, hogy xy... Általában azt reagálta, hogy ja, csak mondtam rá valamit, hogy lapozzunk. Vagy pedig azt, hogy tegnap még úgy gondoltam, de már megváltozott a véleményem.
2018. szept. 3. 16:54
 27/43 anonim ***** válasza:
90%
Tuti nő van a dologban. Bár egy házasság 2 emberen múlik, szóval neked is ki kellett volna hoznod a problémamegbeszélést, ha már korábban láttad, hogy baj van.
2018. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan én is tehetek a kialakult helyzetről, nem tudom hol rontottam el. Remélem egyszer megtudom, hogy tanuljak belőle.
2018. szept. 3. 17:07
 29/43 anonim ***** válasza:
89%
Itt szinte biztos, hogy nö van a dologban. Ráadásul a muniahelyèn. Hétföig kapott haladékot, de eddig nem merte elmondani. Sajnálom.
2018. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
83%

Én is 99%-ig biztos vagyok benne, hogy ebben a (látszólag) hirtelen döntésben egy nő a katalizátor. Magától éldegélne tovább így a normálsi mederben a családjával..


Gyerek meleltt nem szoktak csak úgy dobbantani meg válással jönni, "csupán" mert nem szerelmes, meg nem kelltt volna összeházasodni.. Különben már rééég előkerült volna ez a téma, ha tényleg ez a baj. Itt más lesz.

2018. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!