Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik velünk? Nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Nem értek semmit. Megbolondult a férjem?

Figyelt kérdés
Ma reggel így ébredt hogy váljunk el, nem is kellett volna összeházasodnunk, mikor nem is értjük meg egymást, nem is illünk össze.7 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok és van egy 3 éves kisfiunk. Soha nem csaltuk meg egymást, de most ez jutott eszembe elsőként és rákérdeztem. Azt mondta nem erről van szó, hanem besokallt belőlem és most kibukott belőle. És hogy már nem szeret, idegesíti a jelenlétem is. De hát mindig mindent megbeszéltünk (én ezt hittem). Azt mondja ő sokszor csak megjátszotta a jókedvet és azért nem mondta el mi baja, mert nem akart vitát. Hát én most sokkot kaptam. Ilyen tényleg van, hogy évekig magába fojtja valaki a problémáit? Akkor most évekig tulajdonképpen átvert, hogy minden oké? Elmemt dolgozni én meg azóta csak sírok és bámulok magam elé. Nem értek semmit.
2018. szept. 3. 15:14
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha már ilyen gyönyörűen lepontozott a sok sötétség itt, írd már majd meg kérlek, hogy van-e nő a végül dologban... Mert továbbra is tartom, hogy van! Nem ébred így senki, hogy nem azzal jön feléd egy házassgban, hogy bajai vannak amik összegyűltek, hanem egyenesen hirtelen nem szeret és el akar válni 7 év után.


De egyeseknek "remek" kapcsolatuk lehet, ha szerintük ilyen van és ez tök normális is néhány embernél. ;)

2018. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Annyit sikerült kideritenem, hogy nincs nő a dologban. Többféle úton-módon sikerült leellenőriznem a biztonság kedvéért. Ráadásul nagyon jól ismerem már, egyáltalán nem tud hazudni, nagyon rá van írva, ha lapít valamiért. Nekem meg kimondottan jó orrom van hozzá, ezt ő is tudja.

Itt sajnos az ő butasága miatt szépen tönkrevágta az egészet. Gyűjtögette magában eddig. A nagy beszélgetéseink, megbeszéléseink szart se értek. Csak megjátszotta mindig, hogy megértette és meg lett beszélve. Én meg elhittem. Csak én ezt nem tudom felfogni, hogy ez mire volt jó.

Ha elmegyek orvoshoz, hogy beteg vagyok, felír valamit, aztán meg pár nap múlva visszamegyek műmosollyal, hogy meggyógyultam, minden rendben, közben meg nem is lettem jobban? Ilyen hülyeséget ki csinál és miért? Ááá...

2018. szept. 4. 22:25
 43/43 anonim ***** válasza:
S akkor csak költözik? Neked sikerült megnyugodni?
2018. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!