Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik velünk? Nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Nem értek semmit. Megbolondult a férjem?

Figyelt kérdés
Ma reggel így ébredt hogy váljunk el, nem is kellett volna összeházasodnunk, mikor nem is értjük meg egymást, nem is illünk össze.7 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok és van egy 3 éves kisfiunk. Soha nem csaltuk meg egymást, de most ez jutott eszembe elsőként és rákérdeztem. Azt mondta nem erről van szó, hanem besokallt belőlem és most kibukott belőle. És hogy már nem szeret, idegesíti a jelenlétem is. De hát mindig mindent megbeszéltünk (én ezt hittem). Azt mondja ő sokszor csak megjátszotta a jókedvet és azért nem mondta el mi baja, mert nem akart vitát. Hát én most sokkot kaptam. Ilyen tényleg van, hogy évekig magába fojtja valaki a problémáit? Akkor most évekig tulajdonképpen átvert, hogy minden oké? Elmemt dolgozni én meg azóta csak sírok és bámulok magam elé. Nem értek semmit.
2018. szept. 3. 15:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%

Tudomásul kéne venni hogy vannak akikkel NEM lehet megbeszélni a problémákat, mert egyszerűen nem veszik komolyan/félnek/ nem vállalják fel a felelősséget. Én is kérdezhettem barmit, vagy nem volt válasz, most hagyjuk, majd holnap, meg amúgy se tud mit mondani. Évekig ez ment mig eldurrant az agyam és szó szerint kiteregettem a szennyest. Mondjuk azzal se értem el sokat, de belőlem kijött sokéves sérelem, és már megkönnyebbültem.

Kérdező, sunyít a férjed, ez biztos. Légy határozott, rakd ki a cuccát és ne engedd vissza, mert úgy tűnik a gyerekét sem szereti igazán.

2018. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy elege van belőlem, hogy nem nézem semmibe, hogy ő mennyit dolgozik és tegnap este is nem engedtem hogy lefeküdjön aludni este 9 kor, hanem beszélgetni akartam, meg hogy még picit játszon a gyerekkel lefektetés előtt. Ez tette be neki a kaput ezt mondja. Nekem ez mondvacsinált ürügy.
2018. szept. 3. 17:28
 33/43 anonim ***** válasza:
90%

Te ki ne tedd a lábad a házból, neki van mehetnéke, menjen isten hírével, elmondta, hogy nem szeret, idegesíted, kalap kabát, kell hagyni menni.

Albérletben éltek vagy saját lakásban? Majd kitalálod azt is menet közben,hogy hova menj ha nem tudod fenntartani. Pont jó, hogy kezdődik az ovi, mehetsz dolgozni s megoldod te ezt, ugyes vagy!!, meg tudod csinálni, hajtson egyelőre a düh amit most érzel, aztán ha megvan a munka s biztos bevétel engedd el a férjed a lelkedben is, legyen boldog.

Én már most összeszedném a dolgait, s ha holnap vissza akarna jönni akkor olyan nem lenne, ez nem szálloda, se nem átjáróház.

Fél éves fiam van, 10 éve élek a férjemmel, de ha így előadná magát ahogy a tied tette, akárhogy is fájna kipakolnám, s nem sírva-sírni nem látna, elég megalázó már az ahogy előadta magát, lesz idő sírni azután ha elpakol otthonról-, ha neki ennyit érek s ennyit ér a gyermeke akkor mehet amerre lát, ezekután úgyse tudnál úgy tekinteni rá mint azelőtt.

7 évenként azt mondják van egy egy nehéz periódus a párkapcsolatokban lehet az ütött be, lehet nő van az ügyben, lehet beleunt stb de ez mind mindegy, menni akar, menjen.


34n

2018. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
3%
32 Elárulod miért szültél egy ilyen kapcsolatban, ahol te magad egy korábbi hozzászólásodban elismered, hogy észre vetted, hogy nem szeret téged a férjed?
2018. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
43%

*még picit játszon a gyerekkel


Este 9 óra az meg a felnőtt szülők ideje, a gyerekek olyankor már alszanak, főleg egy 3 éves kisember.

2018. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Lehet jót akarsz, de rosszul fogalmazol, vagy visszatetsző stílusban adod elő.

Szerintem még lehet esélyetek, ha türelemmel vagy iránta és leültök beszélgetni, hogy NEKI mire van igazán szüksége, mi nem tetszik neki, stb. Nyilván mindketten tehettek arról, hogy ide jutott a házasságotok.

2018. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
76%

"Ez tette be neki a kaput ezt mondja. Nekem ez mondvacsinált ürügy."


Emiatt nem fog szakítani veled. Ez már csak a vég volt.

Valószínűleg halmozódott a probléma nála, amivel nem volt megelégedve, nem érezte boldognak magát.

2018. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
92%

a 2. válaszoló vagyok: egyértelmű, hogy csaj van a dologban. nálunk ugyanis akkor lett a bolha felnagyítva elefánttá, ráadásul a derült égből minden baj volt.


ha ő akar elmenni, hagyd. fogadj ügyvédet, a lakást adjátok el, aztán menjetek a gyerekkel albérletbe. nem néztek könnyű ősz elé, de karácsonyra talán túl lesztek rajta.


most a kisfiad legyen az első, neki élj.

2018. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
88%

Én nem akarlak bántani, de az írásaidból nagyon átjön az, hogy te igenis észrevetted a jeleket, hogy milyen ember is ő, hogy kezd eltávolodni tőled, és hogy nem szeret. Vagy csak a tudatalattid tárolta ezeket az infókat és most löki elő magából őket, vagy szándékosan fordítottad el a fejedet és nem akartad látni, mi van itt.


Egyébként +1 annak, aki leírta, hogy igenis vannak emberek, akikkel nem lehet megbeszélni semmit. Ha megpróbálod, azzal jönnek, hogy ők nem "lelkizősek". Az egyik megoldaná a problémákat, a másik nem hajlandó beszélni se róla.

2018. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

igen, vannak olyan emberek, akikkel nem lehet megbeszélni a problémákat. nekem a férjem ilyen. a válasz mindig "semmi".


aztán ha neki van megbeszélhetnékje (évente kb. 1-szer, akkor is pityókásan), lesek, mint hal a szatyorban. aztán kiborulok, hogy b*szki, miért nem mondtad???

2018. szept. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!