Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik velünk? Nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Nem értek semmit. Megbolondult a férjem?

Figyelt kérdés
Ma reggel így ébredt hogy váljunk el, nem is kellett volna összeházasodnunk, mikor nem is értjük meg egymást, nem is illünk össze.7 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok és van egy 3 éves kisfiunk. Soha nem csaltuk meg egymást, de most ez jutott eszembe elsőként és rákérdeztem. Azt mondta nem erről van szó, hanem besokallt belőlem és most kibukott belőle. És hogy már nem szeret, idegesíti a jelenlétem is. De hát mindig mindent megbeszéltünk (én ezt hittem). Azt mondja ő sokszor csak megjátszotta a jókedvet és azért nem mondta el mi baja, mert nem akart vitát. Hát én most sokkot kaptam. Ilyen tényleg van, hogy évekig magába fojtja valaki a problémáit? Akkor most évekig tulajdonképpen átvert, hogy minden oké? Elmemt dolgozni én meg azóta csak sírok és bámulok magam elé. Nem értek semmit.
2018. szept. 3. 15:14
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogató sorokat mindegyikőtöknek.

Teljesen tanácstalan vagyok. Az tuti, hogy ha nő van, akkor ezzel mindent elvágott köztünk, mert akkor elárulta a mi szövetségünket és az a baj, hogy én az a tipus vagyok, hogy idővel lehet hogy megbocsájtanék az eszemmel, de a szívemet nem fogja tudni összeragasztani. Nem tudna újra működni a kapcsolatunk. Ráadásul fogalmam sincs mi lesz most. Hova költözzünk a kisfiammal, nincs senkim.

2018. szept. 3. 15:48
 12/43 anonim ***** válasza:
39%
Lehet ugyan, hogy nő van a dologban, de valljuk be, időnként az ember agyára megy a kötöttség, hogy azt érzi: mindig másokra kell tekintettel lenni; nem lehet egyedül (pláne kis lakásban); hiába szereti a gyerekét, az mégis csak időnként nyűg, mert inasként kell "kiszolgálni"; nem élheti ki szabadon szexuális késztetéseit (ami férfiaknál a szó szerint fájdalmas késztetésként jelentkezik), mert a partnerének esetleg nincs kedve hozzá stb. stb. Szóval a feszültségek időnként fel-feltörnek még akkor is, ha nincs harmadik fél a kapcsolatban. Rendkívül nagy türelem és belenyugvó képesség kell egy párkapcsolathoz.
2018. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
80%
ha van lehetőséged, ments ki annyi pénzt AZONNAL a közösből, ami fedezi egy albérlet 3 havi kaucióját + a költözést.
2018. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetett jó kapcsolat, ha titkolnia kellett az érzéseit.
2018. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs megtakaritásunk, mivel lakáshitelünk van, én 3 évig gyesen voltam itthon, így akartuk mindketten. Most kezdődik az ovi, ha beszokott, akkor tudok menni vissza dolgozni, mert nincs segitségünk. Úgyhogy konkrétan ezt a részét sem tudom hogy hogy oldjam meg. Duplán kész vagyok.
2018. szept. 3. 16:01
 16/43 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna titkolnia az érzéseit. Mindig kérdeztem, hogy mi a baj, ha rossz kedvű volt. De legtöbbször az a válasz, hogy fáradt vagyok, ennyi. Ha újra kérdeztem, hogy biztos csak ennyi? Akkor mindig lehurrogott, hogy ne nyaggassam már, mi más lenne. Nem tudok rájönni, hogy mit ronthattam el.
2018. szept. 3. 16:05
 17/43 anonim ***** válasza:
24%

Megismert valakit ennyi.

Az a bolond nő, aki három évig otthon marad, "apuci" meg elvan

2018. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Sok veszekedés volt amúgy köztetek? Hogyan oldottátok meg a konfliktusokat? Lehet ő ilyen csendben tűrő fajta, akiből kirobban egy idő után.


29n

2018. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Mindig megbeszéltünk mindent, sose feküdtünk le vagy köszöntünk el haraggal. Csak ő ilyen hirtelen tipus. Nála minden fekete vagy fehér. 2 mondat után elunja és látom hogy már nem figyel csak bólogat, aztán meg megölel és lapozzunk. Olyan komolytalan. Ilyen összecsomagolósdit egyszer már csinált, de akkor ittas volt és másnap haza akart jönni.
2018. szept. 3. 16:22
 20/43 anonim ***** válasza:
Segíts neki pakolni
2018. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!