Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem nem vett nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem vett nekem semmit, most ezt mire veljem?

Figyelt kérdés
Nem szeret ajandekozni, sosem szokott meglepni, de ez az elso karacsonyunk, mint hazasok. En egyforma ezust karkotot vettem, hogy mindkettonknek legyen, odaadtam mar egy hete. Amikor beszeltuk, hogy mit szeretnek, egy konyvet mondtam. Azt mondta, rendeljem meg, o majd kifizeti, de nekem igy nem kell, nekem is van parezer forintom, hogy kifizessem, tole szerettem volna valamit, akarmilyen aprosagnak orultem volna. Eljott a karacsony es nem kaptam semmit. Jogos, hogy rosszul esik?
2018. dec. 25. 08:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
71%

erdekes..

tehat ha valaki vesz valamit akkor karacsony a karacsony.


felesegem vett maganak egy kabatot.

en vettem magamnak par szerszamot.


ez alapjan akkor mi most utaljuk egymast ..


nos...

2018. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
58%

#16 Olyan pasit, akinek én ajándékozok, de ő nekem nem, páros lábbal rúgnám ki. Mit képzel az ilyen magáról? Nőként ez baromi megalázó. És ez idővel csak rosszabb lesz.


Ugyanez szól a kérdezőnek is, tudtad házasság előtt is, hogy ilyen, akkor minek mentél hozzá?

2018. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jogos a rossz érzés benned.Mi a férjemmel nem vagyunk nagy karácsony maniasak,de minden alkalomra kapunk egymástól valamit.Iden pld kb 6-7ezer Ft volt kettőnk ajándéka , mert 2 könyvet vettünk.Szerintem egy nyamvadt könyvet azért valahogy csak meg kellett volna vennie,ha már egyszer tudta, hogy számodra fontos az ajándékozás.
2018. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
82%
#20 Tuti, mint az Igazából szerelemben, mikor a feleségnek egy ratyi CD-t vesz, a szeretőnek meg egy aranynyakláncot. Ebből pont az a tanulság, hogy minden férfi tud bőkezűen ajándékozni, csak attól függ, ki mennyire fontos nekik. A szerelem vagy legalábbis az erős szexuális vágy minden pasiból kihozza a gavallért.
2018. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a szeretetben az is benne van, hogy az ember alig várja, hogy adhasson! (Nem csak ajándéktárgyakra gondolok.) Van aki erre nem képes, és van olyan is aki csak kapni szeret, de adni nem tud. Sőt van olyan is, aki csak adni szeret, és kapni nem igazán.
2018. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
77%

Ebben nem az a gaz, hogy o nem ajandekozos, hanem hogy konkretan vakamit, ami neked fontos es jol esne, o telibeszar. Pedig meg csak most hazasodtatok, mi lesz kesobb? Raadasul egy igazan nem nagy dolog ez.

Nem az ajandek a lenyeg, hanem a gesztus. Elozo valaszoloknal van hogy jaj hat magunknak vettuk mi akkor utaljul egymast? Ecetera blaa.

Nem, ti masfajta emberek vagytok, akiknek ez nem fontos, nem ez a szeretetnyelvetek. De a ferje a kerdezonek tudta, hogy ez a felesegenek- akit elvben szeret- fontos. Es megis szart ra.


Nos kerdezo ez nem jo jel. Nem biztos hogy nem szeret, de onzo a ferjed es egy fikarcyi kompromisszumra se kepes. En is csak azt tudom kerdezni, masban ennek nem volt jele? Es miert nem mondod el neki ezt igy? Ha szeret megerti, ha ideges lesz minek nyaggatod, en elgondolkodnek a jo emberhez mentem e hozza.

2018. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
92%
Ezt általában előre kellene tisztázni, hogy ajándékoztok-e vagy sem.
2018. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
2%
10: nem süllyedek, te viszont egy ostoba, buta ember vagy, aki nem volt képes felfogni, hogy mit írtam. Atbulyeb barmok miatt tartunk ott, ahol tartunk.
2018. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
83%

#10 “Mit érsz az ajándékkal, ha nem szívből adják”


Hát akkor semmit, de a férjednek illene szívből adnia, nem? Ha már a férjed.

2018. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
81%

Én sem szeretek ajándékozni , kapni sem szeretek . Ha ezt tudtad hogy ilyen a férjed akkor nem értem miért vagy ki akadva .

N24

2018. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!