Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitől lehet az, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a férjem más nőket néz neten, hírességeket?

Figyelt kérdés
Egyik sem hasonlít rám, akkor minek vett el feleségül, ha nem olyanokat néz aki hasonlít?
2018. nov. 27. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Meg. Kidobtam mint macskát szarni amikor nemrég egy kibontott doboz kotont találtam a pótkerékbe rejtve a kocsiban! Rothadt patkány! 2 kisgyerekünk is van! Aljas féreg az ilyen pasi mint a férjem! Nagyon megfizet ezért! Mindenét viszem!!
2018. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:( Sajnálom
2018. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

11-es. Gondolom hogy a férjed nem véletlenül nézett más után. Persze erről már nem szólnak a híradások.


Én is ezerrel dolgozom azon, hogy összejöjjön egy szerető, de hidd el, egy lehelet finom lelkiismeret furdalásom sincs miatta. Igen, bizony, még gyerek is van.

Ha 10 évig csalnám sem tudnám visszaadni azt a megaláztatást, amit eddig velem művelt őnagysága. Csak úgy mondom.

2018. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lúzer!
2018. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!