Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem minden francon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem minden francon spórol, valaki hasonló szituban?

Figyelt kérdés
Megérteném, ha éheznék, meg én is azt mondom, hogy nem kell két marokkal szórni a pénzt, de mi takarékoskodás van abból, ha vesz egy ócska fagyasztott pizzát és a kukában köt ki, mert oly rossz. Meg állandóan vizet kell enni, mert ha egyszer üdítőt innánk, felemlegeti. Pfff
2018. okt. 22. 18:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Az olcsó élelmiszerek nem feltétlenül mindig rosszak... Ki kell tapasztalni... A cukros üdítők meg egészségtelenek... A spórolás nem egy rossz tulajdonság ám, ily módon el tudtok menni később például nyaralni, vagy meg tudtok venni egy jobb mosógépet vagy akármit...
2018. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

A takarékosság meg a spórolás két különböző dolog. Egyszer azt kell vele megértetni hogy az olcsó az sokszor drágább.

Én azt mondom hogy inkáb vegyen az ember mindenből minőséget (ami nem feltétlenül márkás dolgot jelent), mint sok olcsó vacakot ami ehetetlen, használhatatlan.

Cukros víre (üdítőre) én sem adok ki pénzt mert azt a valós értékének a tizszereséért árulják. Veszünk alapanyagot (pld gyömbért) és abból csinálunk egészséges természetes anyagokkal (pld. mézzel) szörpöt.


Da ha nekem a párom azt mondja hogy most takarított meg 5.000 Ft-ot mert 50%-kal le volt értékelve ez a klassz póló (amivel amúgy is tele a szekrénye) ... na attól a falnak megyek.

2018. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%

Az üdítőért vagy a gyümölcsléért én is szólnék, hogy igyál szépen csak vizet vagy teát, ha ízre vágysz aztán egyél mellette gyümölcsöt ami szimpatikus. Előrébb vagy, mint azokkal a cukrozott sztárokkal.

32/f

2018. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%

Lehet nullázni, nem én rinyálok, hogy kopog a szemem, de hurkás a valagam és nem tetszek miatta senkinek (magamnak se). :D

32/f

2018. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy literszám kell inni a cukros üdítőket, de ez az egészségmánia olykor agyf..,,t okoz, főleg, hogy ő meg dohányzik...
2018. okt. 22. 18:48
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Na szép, 32/f, milyen alapon vauzol bele, h mit fogyaszt a párod? Ilyet szólnál nekem, megmondanám, h lekakilom, h mi az egészséges, ne nézz oda, punk-tum. :))
2018. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
32/f-nek valszeg nincs még párja, de én nem szívesen lennék az... Mi vagy te, óvó bácsi??? “Igyál szépen”.. és képzeld néha sört és pálinkát is le szoktam gurítani. 😁 Anélkül, hogy alkoholista lennék. 😂 Eszem megáll, pffff 😛
2018. okt. 22. 18:55
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Sört és pálinkát...hát, biztos a jókedv, az tuti. :)
2018. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom házasság előtt is ilyen volt. Most mi a franc történt, amitől így kiakadtál rá?
2018. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen, sőt a házasság elmúlt 10 évében sem. Most felújítás van nálunk, így most világvége hangulat van plusz a kormány is kavar össze-vissza.
2018. okt. 22. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!