Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt más is hasonló szituban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt más is hasonló szituban?

Figyelt kérdés
Tegnap vásárolni voltunk a párommal egy ruhaüzletben. Jött visszafele a férfi részlegről, elkezdte kérdezni, h mi a helyzet, de a szót beléfojtotta egy volt kolléganője, aki hirtelen felbukkant nagy vigyorral és ujjongással. Ők puszi-puszi, mi újság stb. én pedig mellettük àlltam, kezemben a ruha amit éppen kezdtem mutatni a páromnak, és totál levegőnek voltam nézve, csak dermedten bámultam 😄 Láttam, h a párom nem fog bemutatni, így odébb mentem pár sorral, aztán a szemem sarkából láttam, h már keres. A trécselés után oda jött, h “Ja, itt vagy? Teged kerestelek, találkoztam a kolléganőmmel.” Mire én: “Tudom, hisz mellettetek álltam.” A párom teljesen le volt döbbenve és teljes erejével állította, h biztosan nem voltam ott, hisz most kezdett el engem keresni. Még hozzám is szólt, de a maca úgy tűnik teljesen elvette a figyelmét 😂😂😂 Szerinte ha ott is álltam, akkor sem kellett volna elmennem onnan, miért szívódtam fel, így nem tudott bemutatni?! Én akkor ezt láttam a legjobb cselekvésnek, h kiàllok a képből, de belül nagyon rossz érzés volt, h kvázi a párom keresztül nézett rajtam. Vagy mit kellett volna tennem? Pedig gondolkodtam, h esetleg bemutatkozok magamtól...
2018. febr. 8. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy a párom utcán összefut valakivel, mindig bemutat, de sosem azonnal. Általában a "szia hogy vagy jól épp..." után.

Szerintem te ez előtt a pillanat előtt léptél le.

2018. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Őhm, nem, igazából kb. 1 percig ott àcsorogtam, mert tényleg nem akartam elkapkodni, h na akkor duzmackodás és lépek... a hogy vagy után jött h mi van a munkában? Kik mentek el azóta? Milyen az új project. Akkor kezdett el forogni a párom, h hol vagyok amikor már kb. 5 perce leléptem mellőle, de mondom, ő azt sem regisztrálta, h én eleve ott is álltam 😂😂
2018. febr. 8. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Ilyenkor örülök, hogy nincs párkapcsolatom...
2018. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet a párod zavarba jött a volt kollégától és leblokkolt. Amúgy nekem sem esett volna túl jól ez a szitu, de ne feltételezzük mindig a legrosszabbat!
2018. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy rég látott ismerősöm elém ugrik a semmiből, akkor első körben meglepődöm és rá figyelek, mert elém ugrott. Ettől még nem nézek magam mellett senkit sem levegőnek, csak váratlanul jön a dolog.
2018. febr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:( tényleg rossz érzés, valószínű én is ugyanazt csináltam volna, mint te, hogy szépen eltűnök.


Te is bemutatkozhattál volna, de a páridnak kellett bemutatnia, de a killéga nője is bemutatkozhatott volna, durva hogy se a párod, se a kolléganője észre sem vett...

2018. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tényleg, nem sajnáltatni akarom magamat, mert igen én is bemutatkozhattam volna, de szerintem 1. vagy a párom mutat be, bár ő arra sem emlékezett, h ott voltam 😂😂, 2. Vagy a kolléganője, aki odacsapódott. Lehet nekem kellett volna okosabbnak lennem, de valahogy nem vitt rá a dolog...

Talán az bántott az egészben, h a barátom totál elfeledkezett rólam, h nem is kapcsolt, h én ott vagyok, sőt h hozzám is szólt

2018. febr. 9. 07:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem volt belőle cécó, csak mondtam neki, h nem esett túl jól ez a dolog, pláne, h még az is kiesett neki, h elkezdett hozzám beszélni. Végülis megbeszéltük, csak szerinte akkor sem kellett volna elvonulnom.
2018. febr. 9. 08:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd... van ilyen. Megbeszélni, elfelejteni. De te mégis kiírtad! Szóval ELFELEJTENI! Majd ha sokadszor néz át rajtad és a reakciója is "olyan" lesz, akkor aggódj...ez lópikula.
2018. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy illik, hogy köszönnek egymásnak, aztán elmondja a krapekod, hogy veled vásárol és akkor bemutat titeket egymásnak. Ezt elbaxta, nem ismeri az illemtant.
2018. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!