Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem minden francon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem minden francon spórol, valaki hasonló szituban?

Figyelt kérdés
Megérteném, ha éheznék, meg én is azt mondom, hogy nem kell két marokkal szórni a pénzt, de mi takarékoskodás van abból, ha vesz egy ócska fagyasztott pizzát és a kukában köt ki, mert oly rossz. Meg állandóan vizet kell enni, mert ha egyszer üdítőt innánk, felemlegeti. Pfff
2018. okt. 22. 18:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Én azon vagyok kiakadva, amikor a nyugdíjas mindenre ráérő anyósom előadja, hogy a város 3 különböző pontján levő aldi lidl penny boltokban van 1-2 leárazott termék és mennyit meg lehetne spórolni ha ott vásárolnánk.

Csak azt nem veszi figyelembe, hogy ha a benzint meg az elcseszett időmet is hozzáadom akkor már nem spóroltam semmit, sőt.

2018. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Eh, az anyósokat nem kell bemutatni. XD


Kedves Mama! Akkor ott vásárol, ahol akar, a busz is ingyért van, ennyi. :D

2018. okt. 22. 21:13
 13/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha te is dolgoznál azt vehetnél magadnak amit szeretnél.
2018. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Hol említettem, hogy nem dolgozom? Két állásom is van. Minek ítélkedsz, ha nem ismered a körülményeket? "Ne ítélj, hogy ne ítéltess".


Békés, nyugodt estét kívánok.

2018. okt. 22. 21:44
 15/26 A kérdező kommentje:

"FolyásEvő

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: ma 19:19

Az üzenet előzménye: A kérdés: A férjem minden francon spórol, valaki hasonló szituban?

Az üzenet témája: pp

Az üzenet szövege: Szia!

Tudnál szerezni szennyes használt nagyon punci illatos és foltos bugyit? Mindegy honnét van csak ilyen legyen. Árban megegyezünk!"



Privátban érkezett FolyásEvő kedves felhasználónk, csak azt tudnám, hogy ezt most hogy jön a témához? Na, ehhez már valóban kevés vagyok. XD

2018. okt. 22. 22:41
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Spórolós dohányos,ezen jót röhögtem :D csak mert ha az ember úgy istenigazából fogni akarja a pénzt,akkor nem dohányzik. És ezt dohányosként írom.
2018. okt. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom is ilyen, ő szegény Alföldi családból származik és nem bánom ha spórol. De amikor hadakozni kell vele, mert ugyanannyiért akar eladni egy használt tárgyat mint az új ára vagy beszól, hogy ne vegyek almát. Vagy, hogy sok a csoportpénz az Oviban az zavaró. Muterom meg olyan, hogy kajából csak a legócskábbat és olcsót, de ruha,táska,cipő akármennyit rá tud költeni ész nélkül. 41F
2018. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
a gazdag ember olyan szegény ember akinek van pénze. A spórolás néha gazagsághoz vezet.
2018. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Te vàlasztottad.:) Amúgy meg kompromisszum. Legyetek külön kasszàn. Vàsàroljon mindenki magànak a sajàt pénzéből. Aztàn egye a csapvizet meg a szar minőségű kajàt mert olcsóbb, te meg vegyél magadnak és igyàl üdítőt, finomabb kajàval. Ilyen fillérb....szó egyénnel biztos nem lennék együtt. Marha idegesítő .
2018. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Külön kasszán vagyunk, de minden hónapban fizetek neki egy bizonyos összeget. Igen, én választottam.... De ma már belátta, hogy nem kell mindig a sz,rt megránni, főleg, ha van a SZÉP kártyáján egy csomó egyenleg, amit nem kellene, hogy a munkáltatóhoz visszaszálljon...


Előzőnek annyit, hogy igen, meg lehet gazdagodni, de úgy mi értelme, ha minden összeget csak félreraksz, soha "élvezkedsz" belőle, majd meghalsz milliókkal a párna alatt? Persze, megöröklik a gyerekek, de azt a pénzt életükben is oda lehet adni. Meg aztán miért kell nekünk szülőnknek is állandóan sz.pni? Még ha a megélhetésünket veszélyeztetné, megérteném. Emellett van tartalék, ha meghalok, akár belőlem is eltemethet.

2018. okt. 23. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!