Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem le lustázott mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem le lustázott mert nem fõztem már regota. Dolgozok sokat, neki is lenne ideje csinalni vmit de ö sosen teszi. Meddig tűrjem a sértegetést?

Figyelt kérdés

Eddig sokszor fõztem,takaritottam stb. Mostanába sokat dolgozok, sokszor faradt vagyok, ha szabadnapon vagyok elõvesz hogy milyen kajat csinaltam stb. pedig nekem is kell neha pihennem.

Mostanaba igaz nemnagyon erdekel a kapcsolat mert beleuntam a folytonos megfelelésbe.


Ti mennyire fogadjátok el ha titeket le lustáznak? vagy õszintén maradnátok ilyen kapcsolatban?


2018. nov. 15. 12:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Alapból nem maradnék egy percig se olyan kapcsolatban, ahol a másiknak nem teljesen alap az, hogy a háztartásban egyenlő mértékben vesszük ki a részünket, hiszen én is főállásban dolgozom egy szellemileg megterhelő munkakörben és én is elfáradok annyira a munkában, mint ő. Nagyon szívesen főzök, de nem minden nap, kevésbé szívesen, de nyilván mosok, takarítok, megcsinálok bármit a ház körül, viszont nem lennék senki cselédje, elvárom az egyensúlyt és az egyenlő munkamegosztást egy kapcsolatban. A férjemnek mindezt mondanom sem kellett, ez számára is természetes dolog.
2018. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
Szánalmasak az ilyen férfiak. Tipikusan az a fajta aki, ha mondjuk a felesége este 9 kor ér haza munkából már tűkön ül és amint megérkezik várja, hogy azonnal megetesse. Szerencsére én apámtól nem ezt láttam, hanem azt hogy nekifogott főzni és kajával várta anyámat. Ha mindkét fél dolgozik ennek így kéne működnie..
2018. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Én is sokat dolgozok 2 műszakba járok, de szabadnapjaiom főzök...sokszor még éjszakás műszak előtt is..inkabb nálunk az a gond, minek főzök ennyit
2018. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Ez aztán a szuper idilli kapcsolat :)


Téged is elvakított a rózsaszín köd mikor megházasodtál...


Nem kéne tűrni egyáltalán. Nem arról van szó, hogy minden nap otthon ülsz a seggeden, és mindenre van időd, nem azok az idők vannak, hogy csak a nőé minden odahaza, normális esetben megosztják a házimunkát illetve a főzést.

2018. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordul hogy hazaértem mocsokfáradtan, kérdezte a párom (valamivel hamarabb ért haza) hogy nem főzök? Megsértődött. Holott szóltam neki anno, hogy bizony lesz olyan hogy nem fogok főzni ha sok dolgom lesz, akkor el fogadta.

Most újra megmondtam, azóta megérti, nem csesztet ha fáradt vagyok.

2018. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mar voltam elégszer olyan mint a 3as,de köszi elég volt.

4es tudom hogy igy sz.r , pont azert irtam ki a kerdest mert nem idili kapcsolat es hogy mennyit /meddig tűrjek?

2018. nov. 15. 12:57
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok...nem tom ki pontozott le, de gratula, jó nagy troll vagy. Engem nem lustazott le, odáig nem jutottunk el..egyszer kérdezte meg pár éve, miért nincs kaja..mert dolgoztam b.mmeg..ha itthon vagyok főzök, ha dolgozok eszel amit találsz.Ha nem tetszik lehet oda állni a gáz mellé és kotyvasztani vagy hazahúzni anyucihoz...azóta nincs gond...mint írtam fentebb...sőt van hogy a mama küld főtt kaját. Szóval ne hagyd magad.
2018. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kerd szamon, miert nem fozott, mig dolgoztal.
2018. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

De most tényleg!

Az imént vallottad be, hogy lusta vagy mert sokat dolgozol!

Ezzel mi a baj?

Én simán mondanám neki, lusta vagyok mert dolgoztam, csináld magad van, és ha már ott vagy, nekem is csinálhatsz ha nem tetszik...

2018. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Férficsecsemő...
2018. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!