Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem le lustázott mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem le lustázott mert nem fõztem már regota. Dolgozok sokat, neki is lenne ideje csinalni vmit de ö sosen teszi. Meddig tűrjem a sértegetést?

Figyelt kérdés

Eddig sokszor fõztem,takaritottam stb. Mostanába sokat dolgozok, sokszor faradt vagyok, ha szabadnapon vagyok elõvesz hogy milyen kajat csinaltam stb. pedig nekem is kell neha pihennem.

Mostanaba igaz nemnagyon erdekel a kapcsolat mert beleuntam a folytonos megfelelésbe.


Ti mennyire fogadjátok el ha titeket le lustáznak? vagy õszintén maradnátok ilyen kapcsolatban?


2018. nov. 15. 12:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%
#22: feltehetoen legalabb 3x annyit keresek, mint te, es a ketdezo is dolgozik, mint a legtobb no. Rettento frusztralt lehetsz.
2018. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
95%

Na legalább tudom, ki pontozott le:D

Üdv, egy nősténymajom 🤣

2018. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
95%
Azért érdekes látni olyan véleményt is látni, amely szerint mi nem dolgozunk. Igazából az az ijesztő az ilyenben, hogy ez a fajta nem győzhető meg, az ilyen tényleg azt hiszi, hogy mi élősködőek vagyunk, ő meg a teremtés koronája.
2018. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%

Habar valoszinu, hogy fiatalabb vagyok nalad, meg nem elek hazassagban es jelenleg kapcsolatban sem. De van tapasztalatom hosszu kapcsolat es egyutteles teren (6 ev).


En is elszomoritonak tartom a mostani helyzetet, ahogy a magyar ferfiak azt hiszik, oket ki kell szolgalni. Nagy csecsemok, jol irta ezt az egyik hozzaszolo. Amiota mi is ugyanugy eljarunk dolgozni, jogunk van nekunk is pihenesre es akar semmittevesre. Hanyinger, ahogy egy egy pasi azt hiszi o a teremtes koronaja es mindenki szolgalja ot ki. Egyesek meg azt se tudjak, hol talalnak maguknak egy par zoknit..


Kedves Kerdezo! Hazasok vagytok, es habar ez mostansag nem sokat jelent, tenyleg erdemes eloszor dolgozni rajta es nem egybol kidobni. Persze azt csak te tudod, milyen a helyzet. Nem kell mindenaron kitartani, de lehet beszelni, hataridot szabni es ha nem valtozik elgondolkozhatsz mit tegyel a tovabbiakban. Konkretan mond el, hogy nojjon fel es vegye eszre, hogy nem a bejaronoje vagy, hogy te is minden szinten kiveszed a reszed a teendokbol es elvarod ezt tole is. Vegtere is, a tarsad, ne csak a vacsoranal az evesnel legyen tars, hanem mondjuk a mosogatasnal is. Es mond meg, ha nem valtozik milyen kovetkezmenyei lesznek! Es tartsd magad ahhoz. Az a baj, hogy mi nok leborulunk az urasagok elott, egy darabig meg elvezzuk is gondoskodni a masikrol de ez egy eleten at nem fenntarthato.

2018. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!