Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem le lustázott mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem le lustázott mert nem fõztem már regota. Dolgozok sokat, neki is lenne ideje csinalni vmit de ö sosen teszi. Meddig tűrjem a sértegetést?

Figyelt kérdés

Eddig sokszor fõztem,takaritottam stb. Mostanába sokat dolgozok, sokszor faradt vagyok, ha szabadnapon vagyok elõvesz hogy milyen kajat csinaltam stb. pedig nekem is kell neha pihennem.

Mostanaba igaz nemnagyon erdekel a kapcsolat mert beleuntam a folytonos megfelelésbe.


Ti mennyire fogadjátok el ha titeket le lustáznak? vagy õszintén maradnátok ilyen kapcsolatban?


2018. nov. 15. 12:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Ha a szabadnapján sem főz, az már tényleg csak lustaság. De abban is egyetértek, hogy a férfi is főzhetne, ha annyira enni akar.
2018. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne lusta, mert nem főz a szabadnapján, hanem pihen? A férfi nem ezt csinálja? Hol van az betonba vésve, hogy a férfinak jár a szabadnap, a nőnek meg főznie kell, különben lustának lesz kikiáltva?
2018. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
kösz 12es , én is ugyanigy gondolom.
2018. nov. 15. 14:00
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

12#:

Lusta: Olyan személy, aki, amely vmely munka végzésére nem hajlandó...

Ezért írtam, hogy ezzel semmi baj nincs, ha az ember fáradt akkor lusta.

Nem az a baj, hogy a kérdező lusta, hanem az, hogy a férje maga is lusta, és kiszolgáltatja magát. (bagoly mondja...)


Tehát ez nem sértegetés, de tuti visszaválaszolnám azt amit már leírtam.

Egy kapcsolatban ha mindkét fél dolgozik, akkor a háztartás is teljesen közös.

Nálunk Anyus mos és tereget, én főzök, vagy én csinálom a ház körüli munkát, akkor Ő főz.

Vagy együtt takarítunk, vagy én takarítok és Ő főz.

A lényeg a munkamegosztás, és a kérdező nagyon jól teszi, hogy nem szolgálja ki.

2018. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a szabadnapján sem főz, az már tényleg csak lustaság."


Igen? Hol van az előírva, hogy akinek p.cija van, annak kötelessége főzni? Sehol!

2018. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma. Valaki főz, valaki nem. Én sokszor nem, mert éjszakás 12 óra után már az embernek a pélója kivan, vagyis kilenne, ha lenne, mert nő vagyok. Vagy ha két 12 órás nappalt csinálok egymás után, örülök, ha túlélem. Ha nem főzök, és? Volt, hogy akkor a párom főzött. Felnőtt emberek vagyunk, nem csecsemők.
2018. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Helyre kell tenni. Ketten éltek a háztartásban, fizetitek a kiadásokat, stb, lehet neki is főzni, én ezt szoktam mondani. Vagyis inkább szoktam volt. Ma sem főztem, itt a tegnapi gulyás, ma ezt esszük, illetve van hideg kaja a hűtőben, férj feltalálja magát, holnapra meg vesz valamit. Kész. Dolgoztam, nem vagyok túl jól sem, most ez van, Sprite. Ha legközelebb mentek bevásárolni és tudod hogy neked sok dolgod lesz, vegyetek hideg kaját, felvágottat, sajtot, stb. Vagy tojást, készítHET belőle rántottát, stb.
2018. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
utolso 19es, 37% -értelmetlen amit irsz, nincs semmi összefüggés.
2018. nov. 16. 14:22
 19/24 anonim ***** válasza:

De ha ugy gondolod, és megjegyzem teljesen jogosan, akkor miért nem mondod meg neki?

Ott rontottad el, hogy nem lett ez tisztázva az elején, hogy nem vagy bejárónő, és kinyaltad a hatsoját. Ahol mindkét fél dolgozik, és osztoznak az anyagi javak megteremtéseben, ott a háztartási munkát illetően is osztozni kell. És a mai napig nem birsz kiállni magadért, és kiosztani.

Nyisd ki a szád, anélkül nem lesz valtozás.

De ha meg nem lehet jobb belátasra birni, akkor et semeddig sem tűrném, senki csicskája nem vagyok.

A helyedben én ezt sehova se húznám már. Minek? Van értelme? Nincs. Vezet ez a házasság így valahova? Nem. Boldog vagy így? Legkevésbé sem. Téged sem érdekel már, belefásultál a gyökérségeibe.

Vagy leülsz és megbeszéled vele a dolgokat, aztán talan lehet valami változás, vagy be kell adni a válást, és kész. De egy ilyen ember mellett, ilyen házasságban nem érdemes sínylődni. Az elvesztegetett évek nem jönnek vissza.

2018. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi lusta öntelt nősténymajmot egy helyen. Ha nem tetszik be lehet fejezni az élősködést a férfiakon és lehet visszamenni anyuhoz továbbá vegyetek két macskát is mellé.
2018. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!